Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Nominace seniorských reprezentací na World Roller Games 2019

čtvrtek 27.06.2019, 18:30
Ihned po turnaji juniorů navážou na české mladíky výběry mužů a žen, a to už od 6. července. V Barceloně budou oba týmy obhajovat cenné kovy. Muži v roce 2018 v Itálii vystoupali na samotný vrchol mistrovství světa. Ve skupině A začnou Češi proti Itálii, dále se utkají s Kanadou a na závěr je bude čekat vrchol skupiny, duel s USA. Ženský tým před rokem v Asiagu vybojoval stříbro, když ve finále nestačil na USA. Ve skupině B letos vyzvou Velkou Británii, Austrálii, Činu a Finsko. Hlad po medailích bude cítit i na Roller Games 2019!

Mistrovství ČR? Velký přínos pro sehrání se před světovým šampionátem, míní Kateřina Mrázová

pondělí 24.06.2019, 17:09
Jednou z držitelek zlaté medaile z Mistrovství ČR žen v Chrudimi je i reprezentační kapitánka Kateřina Mrázová, která měla kapitánské céčko na sobě i při cestě Úhřetic za obhajobou zlata. Celé mistrovství však pro ní bylo vyvrcholením víkendových přípravných kempů české reprezentace žen před mistrovstvím v Barceloně, i díky tomu jej hodnotí velmi pozitivně.

Starší žáci Hradce Králové slaví titul, ve finále přehráli Zlín. Kdo bere bronz?

neděle 23.06.2019, 22:40
Víkend v Přerově přinesl parádní mládežnický inline hokej a všechny sady medailí jsou rozdány. Jako poslední se o cenné kovy poprali v neděli večer starší žáci. Po dopoledních semifinále se do boje o zlato probojovaly Hradec Králové a Zlín. Valaši vedli v bitvě o titul o dvě branky, ale soupeř se dokázal zvednout a průběh duelu dokráčel. Po výhře 8:5 slaví hráči Hradce Králové. V bitvě zklamaných urvali bronz hráči Úhřetic, kteří si hladce poradili s Břeclaví.

Štrobl vychytal Písku vítězství v první lize nad Poličkou

neděle 23.06.2019, 20:56
Final Six 1. ligy inline hokeje, který se o víkendu uskutečnilo v Poličce, je minulostí. Turnaj ovládli inline hokejisté Písku, kteří ve finále porazili domácí Poličku 8:5. Bronzové medaile vybojovali v nájezdové loterii hráči rezervního týmu Přerova nad Kroměříží.

Finále přípravky rozhodl až gól v poslední minutě, titul slaví Cvočkaři

neděle 23.06.2019, 18:10
Poslední den MMČR v Přerově přineslo rozuzlení i v přípravkách. V semifinále na sebe narazila Břeclav s Přerovem a Hořovice s Prague Rats. První duel byl v úvodu vyrovnaný, ale postupem času Přerov zvýšil své otáčky a dokráčel si pro pohodlný postup do finále. To druhé semifinále bylo napínavé až do samotného konce. První polovina nabídla šest branek, tři na každé straně. Ve druhé části zápasu si Cvočkaři vytvořili markantní náskok, ale Rats předvedli skvělou stíhací jízdu, která však vyrovnáním neskončila. Souboji o třetí příčku rozhodla druhá polovina utkání, když se Břeclav prosadila sedmkrát a svůj náskok uhlídala až do konce. Finálový duel příliš branek nenabídl. Velice těsné utkání rozhodla až branka minutu před koncem, kterou vsítil hořovický Trachta.