Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

V semifinále to bude jiná Kanada, upozorňuje brankář Postava. Máme kvalitní tým, abychom to zvládli, říká Altrichter

středa 03.07.2019, 10:00
Po roce se českým juniorům znovu podařilo přejít přes bránu čtvrtfinále, když zvládli utkání proti Francii. Češi byli po většinu času lepším týmem, ale Francouzům se povedlo snížit a ještě trápili český tým. V semifinále se Češi utkají s Kanadou, kterou už jednou na World Roller Games 2019 potkali. V posledním zápase skupiny ji přehráli těsně 4:3. Jaká bude odveta? O tom hovořili čeští hráči po čtvrtfinále.

Junioři ve čtvrtfinále porazili Francii a znovu narazí na Kanadu!

úterý 02.07.2019, 22:43
Junioři pokračují ve vítězném tažení, ve čtvrtfinále si vyšlápli na výborné Francouze a postupují zaslouženě do semifinále, kde narazí podruhé na turnaji na Kanadu!

Měli jsme více ze hry, říká Indrák po utkání s Kanadou. Můžeme hrát s každým, hlásí Luža

úterý 02.07.2019, 11:00
Základní skupinu mají juniorští reprezentanti za sebou a zvládli ji bez zaváhání. V jejím závěru si poradili i s nepříjemnou Kanadou, která pořádně prověřila český tým před čtvrtfinále. V něm se Češi střetnou od 21:30 s Francií. K závěrečnému duelu základní skupiny se v ohlasech vrací Daniel Indrák, který se postaral o rozhodující trefu a taky Dominik Luža, jenž také přidal důležitou branku.

Junioři zdolali Kanadu a do čtvrtfinále jdou z prvního místa!

pondělí 01.07.2019, 19:58
Důležitý zápas dopadl dobře, junioři v přetahované s Kanadou nakonec zaslouženě zvítězili! Nebylo to ale rozhodně jednoduché, Češi šli třikrát do vedení a třikrát soupeř našel odpověď v podobě vyrovnávacího gólu. Až zásah Indráka ze 31. minuty rozhodl o výsledku a o konečném umístění ve skupině E.

S Kanadou to bude těžší zápas, nebojíme se toho!

neděle 30.06.2019, 16:30
Junioři pohodlně zvládli i druhé utkání na World Roller Games 2019, Austrálii přehráli výsledkem 11:1 a o první místo ve skupině E si to Češi rozdají s Kanadou. Popasovat se tentokrát museli se změnou haly a taky menší hrací plochou. Jak hodnotí zápas? Více už v rozhovorech po utkání.