Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Reprezentace mužů a žen už se připravují v Barceloně, napodobí zlaté juniory?

pátek 05.07.2019, 18:30
Na úspěch zlaté juniorské reprezentace navážou národní týmy mužů a žen. V sobotu 6. července startuje hlavní část World Roller Games a zapojí se do ní české seniorské výběry. Tým mužů obhajuje zlato a čeká jej velmi náročná základní skupina. Utkají se s Itálií, Kanadou a taky USA. Ženy postupně narazí na Velkou Británii, Austrálii, Čínu a Finsko. Jak se týmy srovnávají s místními podmínkami v Barceloně, jak se připravovaly a jaké jsou jejich cíle? To prozradil manažer mužů Martin Mecera a trenér ženského týmu Mikael Pančák.

Bezprostřední ohlasy českých juniorů po vítězství na World Roller Games 2019!

čtvrtek 04.07.2019, 19:45
Dva roky český inline hokej čekal na juniorské zlato. Nyní je znovu a pevně zpět v jeho držení! V Barceloně totiž čeští junioři předvedli vítěznou jízdu a bez prohry vystoupali až na vrchol. Ve finále za sebou nechali výběr USA, který přehráli výsledkem 5:2. Samotní junioři hodnotili jak vítězné finále, tak i celé World Roller Games.

Medaile s příchutí zlata! Češi finále s USA ovládli a mohou slavit

čtvrtek 04.07.2019, 17:40
Juniorské World Roller Games nabídly vskutku spektakulární zakončení. Ve finále se proti sobě postavily výběry Spojených států a Česka. Češi jako doposud neporažený celek kontrolovali průběh zápasu od samého počátku a nakonec si se skóre 5:2 došli až pro ty nejcennější kovy.

Využili jsme chyb Kanaďanů a přidali jsme další branky, říká Suhrada. Do finále půjdeme na 110%, velí Jindra!

středa 03.07.2019, 21:33
I podruhé na turnaji čeští junioři přehráli tým Kanady. V semifinále dokonce soupeře porazili jednoznačně 7:1. "V prvním utkání nám Kanada dala góly jen z našich chyb, z čehož jsme se poučili," upozorňuje Jiří Suhrada, který navázal v 10. minutě na Lužův gól a zvýšil na 2:0. Soupeř se ale nevzdával a bojoval až do samotného závěru. "Ve druhé polovině na nás vletěli, ale řekli jsme si, že musíme hrát svoji hru," líčí David Jindra, který po Suhradovi přidal další trefu. Právě tyto okamžiky pravděpodobně rozhodly celé utkání, protože Češi během 88 vteřin třikrát skórovali.

Junioři porazili Kanadu a mají jistou medaili!

středa 03.07.2019, 19:52
Junioři v semifinále World Roller Games v Barceloně podruhé v turnaji narazili na Kanadu, soupeře, se kterým se v základní skupině o výsledek tahali až do posledních sekund. Tentokrát si ale český tým počínal zkušeně a bez nervů, v první půli si vytvořil už čtyřgólový náskok, který nakonec bez větších problémů uhlídal až do konce zápasu. Ve Španělsku si tak čeští junioři zahrají o zlato!