Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Zlín ovládl domácí zápasy mladších žáků

neděle 07.06.2020, 11:04
Své zápasy POHÁRU ČAILH v neděli ve Zlíně odehráli i hráči v kategorii mladších žáků. Nejlépe se dařilo inline hokejistům domácího Zlína, kteří jako si jediní dokázali připsat dvě vítězství.

Ve Zlíně a v Praze se o víkendu odehrály zápasy přípravky

neděle 07.06.2020, 10:52
Nejmladší kategorie inline hokejistů měla o víkendu napilno. Ve Zlíně se potkala v sobotu moravská mužstva, v neděli pak v Praze ta česká. Odehrálo se celkem šest zápasů, které byly bohaté na góly.

Zlín kraloval v domácím prostředí, urodila se také nečekaná remíza

sobota 06.06.2020, 20:58
ZLÍN – Také ve Zlíně započaly zápasy TOP divize, ve kterých se představili domácí Devils, Brno, Boskovice a Uherský Brod. Nejúspěšnější byli zlínští hráči, kteří si připsali dvě jednoznačně výhry. Nejhůře naopak skončily Boskovice, které se skórem 3:15 nezískaly ani bod. Uherský Brod a Brno si připsali po jedné výhře a remíze, jelikož ve vzájemném souboji nenašli vítěze.

Pražské zápasy TOP divize ovládli hokejisté Hradce a Rats

sobota 06.06.2020, 17:05
PRAHA - Hned první hrací den zkrácené sezony 2020 se naplno rozběhly zápasy TOP divize. Ve čtyřech zápasech, které se odehráli na Nikolajce v Praze na Smíchově se dařilo nejlépe hokejistům Hradce a Rats, kteří zvítězili v obou svých utkáních.

Přerov ovládl zápasy v Brodě, dařilo se i Hořovicím v Chrudimi

sobota 06.06.2020, 13:41
Úvodním hracím dnem začal POHÁR ČAILH v kategorii dorost. Tři zápasy se odehrály na zimním stadionu v Chrudimi, kde se nejlépe dařilo Hořovicím. Další tři utkání se uskutečnily v Uherském Brodě, které ovládli hráči Přerova.