Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters play-offZápasyStatistiky
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulkyStatistiky

Články

Video: Zápas proti Boskovicím byl hodně vyrovnaný, hodnotil Kadlec vítězný zápas proti Boskovicím

pondělí 13.05.2019, 19:32
Nedělní program druhého hracího víkendu STILMAT extraligy inlinehokeje nabídl jihomoravské derby mezi Brnem a Boskovicemi, které bylo hodně vyrovnané a nakonec přineslo vítězství domácího týmu. Po zápase hodnotili výkon Jakub Kadclev a Filip Král.

Prvoligoví hokejisté mají za sebou další hrací víkend

pondělí 13.05.2019, 19:11
I o tomto víkendu se hrál prvoligový inline hokej ve všech divizích a opět bylo na co koukat. pojďme se podívat, čeho jsme se dočkali a jak vypadají tabulky po další sérií duelů.

Statistické ohlédnutí po druhém hracím víkendu Stilmat Extraligy

neděle 12.05.2019, 22:07
Inline hokejová Extraliga má za sebou druhý hrací víkend, tentokrát se odehrálo 15 zápasů a po této náloži máme v soutěži stále dva týmy s plným bodovým ziskem - IHC Night Birds Přerov a IHC Prague Rats. Na druhé straně jsou IHC Roller Storm Praha a IHC KANCI Uherský Brod, oba celky čekají na vůbec první bodový zisk.

Středočeská bitva nabídla hodně gólů, z výhry se radovaly Černošice

neděle 12.05.2019, 19:12
V nedělním zápase se proti sobě postavili domácí Černošice a Čerti z Kladna, šlo tedy o souboj dvou celků ze středních Čech. Přestože se dařilo Kladnu první dvě části držet se soupeřem krok, nakonec utrpělo poměrně jasnou porážku. Černošice totiž druhou polovinu duelu jasně ovládly a svému sokovi téměř nic nedovolily.

Devils porazili Uherský Brod a připsali si první vítězství v sezoně

neděle 12.05.2019, 18:11
I když zlínští Devils dostali první gól, nesesypali se z toho a došli se pro velmi pohodové vítězství nad Uherským Brodem, za který nastoupil v bráně legendární Karel Málek. Pro Devils to je první a velmi cenná výhra v sezóně.