Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Sobotní zápasy starších žáků opanoval Přerov

neděle 14.06.2020, 20:15
V sobotu odstartovala inline hokejová sezona také pro kategorii starších žáků, kteří první sérii utkání odehráli v Černošicích. Každý ze čtyř celků odehrál tři duely, jako jediný zůstal stoprocentní Přerov, šest bodů má Zlín, tři Hořovice a Prague Rats jsou zatím bez vítězství.

Skupinu C ovládlo Brno, Brod v posledním zápase naděloval

sobota 13.06.2020, 18:30
Ve Zlíně se přesně po týdnu dohrávala zbývající dvě utkání skupiny C. V souboji o prvenství ve skupině C se spolu utkali Zlín a Brno, ale zápas skončil obrovským debaklem pro Devils, kteří padli 0:9 a skončili tak druzí. Ve druhém duelu jsme také sledovali jednoznačný průběh. Uherský Brod nakonec nastřílel Boskovicím čtrnáct branek a končí tak na úvodní část na třetím místě.

Olomouc vybojovala první místo a postup ze skupiny B

sobota 13.06.2020, 16:23
Kvůli rekonstrukci zimního stadionu v Novém Jičíně se zápasy skupiny B TOP Divize uskutečnily v nedaleké Kopřivnici. Nejlépe je zvládla Olomouc, která nejprve porazila Přerova a posléze pořádající Nový Jičín. Vybojovala si tak první místo, které jí zaručuje účast v druhé fázi POHÁRU ČAILH.

Svižný zápas vítěze nepoznal, Hradec remízoval s Rats 4:4

sobota 13.06.2020, 14:07
Jediný sobotní duel skupiny A proti sobě svedl dva horké favority, tomu odpovídala také hra. Bylo nastoleno svižné tempo, dění se přelévalo ze strany na stranu, a i když Hradec vedl už o dva góly, mač nakonec skončil remízou.

Druhá divize POHÁRU ČAILH má za sebou první hrací den

neděle 07.06.2020, 20:53
V neděly byly na programu také úvodní zápasy II. divize turnaje O POHÁR ČAILH. Skupina A se hrála v Praze, skupina B pak v Poličce a Chrudimi. Celkem se odehrálo osm utkání, které přinesly jednoznačné výsledky, ale i jednu remízu hráčů rezervy Stormu a Jsmeinline.