Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Jednoznačná záležitost. Čeští junioři rozstříleli Německo

pondělí 24.07.2023, 10:40
Reprezentační devatenáctka začala poslední hrací den na mistrovství Evropy v Belgii jednoznačným vítězstvím nad Německem. Češi nasázeli soupeři celkem jednadvacet branek, když v prvním poločasu skórovali devětkrát a následně přidali ještě patnáct přesných zásahů. V odpoledním zápase se Švýcarskem si to rozdají o 1. místo ve skupině O Prezidentský pohár.

Václav Komínek a Jakub Hejpetr po utkání s Belgií a Velkou Británií

neděle 23.07.2023, 21:30
Junioři se oklepali z porážky se Slovenskem, aby zdolali Belgii i Velkou Británii. Do obou utkání v brance nastoupil debutant Jakub Hejpetr, který si připsal rovnou dvě vítězství. Spolu s ním zápasy hodnotil Václav Komínek, jenž v minulém roce s juniorskou reprezentací absolvoval ME ve Španělsku i MS v Argentině.

S Velkou Británií devatenáctka nezaváhala, ale musela opět otáčet zápas

neděle 23.07.2023, 19:30
Ani zápas s Velkou Británií nezačali Češi ideálně a do vedení šel soupeř. Jenže čeští junioři zabrali a rozhodli zápas ve druhé části, kdy soupeři nasypali pět branek. Zlepšený výkon vedl k výsledku 6:2, který český tým posouvá blíž k Prezidentskému poháru, pokud zvládne i zápasy s Německem a Švýcarskem.

Junioři domácí Belgii nasázeli devět branek

neděle 23.07.2023, 11:15
Český tým do devatenácti let na evropském šampionátu v Charleroi v prvním utkání skupiny o Prezidentský pohár nastřílel devět branek domácí Belgii. Zápas Češi měli pod kontrolou, ač soupeři dovolili dvakrát skórovat v úvodních dvaceti minutách. Debut v české brance zvládl výborně brankář Jakub Hejpetr.

Česká devatenáctka nezvládla důležitý zápas se Slovenskem a o medaile si nezahraje

sobota 22.07.2023, 15:00
Naděje českého týmu na cenné kovy zhasly. Reprezentační devatenáctka se Slovenskem brzy prohrávala o tři branky a nedokázala v utkání vedení soupeře dotáhnout. Závěrečná hra vabank přinesla jen další slovenské branky. Češi budou hrát pouze o prezidentský pohár na letošním evropském mistrovství.