Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Dvě oslavenkyně a premiérový gól na šampionátu, ženská reprezentace vstoupila do WRG suverénním způsobem

neděle 07.07.2019, 12:50
Po pozdní večerní výhře s Velkou Británii přišel brzy ráno duel proti Austrálii. Češky obě utkání zvládla výtečně a nastřílely celkem 35 branek! Pro Dominiku Vopravilovou a Karolínu Kovářovou je navíc 7. červenec narozeninovým dnem, který obě oslavily vstřelenou brankou. Premiéru v národním týmu má za sebou Eliška Veselá, jenž proti Austrálii poprvé okusila gólovou radost.

Češky mají druhou výhru, rozdrtily Austrálii!

neděle 07.07.2019, 11:17
Ani krátký čas na odpočinek a brzký start rozjeté Češky nezastavil, i ve druhém utkání svého soupeře s přehledem přehrály a na turnaji zatím podle očekávání dominují. Austrálii nasázeli už v první půli třináct branek a nepolevily ani ve druhém poločase.

Ženy vkročily do turnaje suverénním vítězstvím nad Britkami!

sobota 06.07.2019, 23:24
Ženy napodobily muže a juniory a vyhrály svůj první zápas na World Roller Games v Barceloně. Výsledek i průběh zápasu byl podobný prvnímu zápasu juniorů – pozvolnější začátek a nakonec jasná výhra poměrem 11:0!

Ohlasy Filipa Kuťáka, Jakuba Bernada a trenéra Tvrzníka po výhře nad Itálií

sobota 06.07.2019, 21:33
První zápas na MS v Barceloně muži zvládli, i když to s Italy byla velká bitva, kterou poznamenala řada vyloučení na obou stranách. Češi šli v první půli do vedení, Italové 10 minut před koncem srovnali, Jakub Bernad ale nakonec rozhodl o vítězství českého výběru, které má s ohledem na těžkou skupinu velkou cenu. Už zítra ale Čechy čeká další zápas a trenér Tvrzník ví, že na Kanadu bude zřejmě potřeba ještě lepší výkon.

Vydřená výhra na úvod. Češi zvítězili 2:1 nad Itálií

sobota 06.07.2019, 20:20
Do prvního zápasu na World Roller Games nastoupili Češi proti Itálii. V zápase sice od 7. minuty vedli, jenže Italové ve druhé polovině dokázali srovnat a díky výborně chytajícímu Maiovi dlouho drželi stav 1:1. Ten zlomil až Jakub Bernad, který ve 38. minutě zlomil rovnovážný stav.