Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters play-offZápasyStatistiky
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulkyStatistiky

Články

Další zápasy odehrají obě divize starších žáků a přípravky, v mladších žácích pokračuje divize východ

sobota 18.05.2019, 09:00
Kromě mladších žáků z divize západ půjdou do akce o tomto víkendu všechny kategorie a jejich divize. Starší žáci z divize východ se představí v Přerově, divize západ se bude hrát v Třebechovicích pod Orebem. Mladší žáci z divize východ nastoupí s Přerově, přípravka divize východ se představí v Břeclavi a v Hořovicích budou hrát týmy z divize západ.

Do extraligy dorostu se o víkendu zapojí i ženské týmy

pátek 17.05.2019, 12:25
Extraliga dorostu divize západ nabídne v sobotu čtvrtý hrací den, do něj se zapojí také dva ženské týmy – Mad Parrots Úhřetice a Roller Storm Praha. O body do tabulky se bude hrát pouze v zápase mezi chlapeckými týmy Lomnicí nad Popelkou a Úhřeticemi.

Stilmat extraliga nabídne o víkendu zajímavá střetnutí

čtvrtek 16.05.2019, 13:55
Tento víkend nebude až tak bohatý na zápasy Stilmat extraligy, odehraje se celkem deset utkání, která jsou rozdělená do obou dnů. Na programu jsou zajímavé duely, můžese teoreticky změnit pořádí na čele tabulky, kde se týmy střetnou mezi sebou. Zároveň po víkendu bude s už jen jediný tým bez výhry, jelikož se střetne Roller Storm s Uherským Brodem.

Písek může posílit vedení v divizi západ, hraje se i divize střed

středa 15.05.2019, 12:06
I tento týden se týmy v divizi střed mohou těšit na zápasový zápřah, čtvrteční a nedělní souboje mohou napovědět o dalším vývoji tabulky, zda Chemipro s Dynamem udrží své postavení na prvních dvou příčkách. V divizi západ může svou pozici posílit Písek, který je po třech zápasech bez porážky a tento týden ho čekají tři duely ve dvou dnech.

O víkendu hráli i ti nejmladší, starší žáci v obou divizích, mladší a přípravka pouze v divizi Západ

úterý 14.05.2019, 21:55
Na inline hokejová kolbiště vyjeli i ti nejmenší, do Boskovic a Hořovic se sjeli starší žáci, týmy přípravek a mladších žáků se představily v Chrudimi. Hrálo se vždy po šesti zápasech a zde je souhrn víkendového dění.