Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters play-offZápasyStatistiky
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulkyStatistiky

Články

Další tři body pro Storm, ten porazil poslední Uherský Brod

neděle 19.05.2019, 20:25
Ani ve druhém nedělním zápase se nepodařilo Uherskému Bodu dojít si pro první body v letošní sezoně. Proti pražskému Roller Stormu sice vedl, pak ale domácí otočili skóre ve svůj prospěch a náskok už si udrželi. Hattrickem se o to zasloužil mladičký Miroslav Dani, na všechny góly mu navíc přihrál další mladý útočník Jan Kern.

Rats zůstavají neporažení, s přehledem si poradili s Uherským Brodem

neděle 19.05.2019, 19:39
Ve druhém nedělním duelu se domácí Prague Rats postavili proti Uherskému Brodu, který v letošní sezoně nezískal ještě ani bod. Nic se na tom nezměnilo ani po tomto utkání, ve kterém byl po celý průbeh horším týmem.

Storm slaví první výhru v sezoně, na domácí půdě udolal Zlín

neděle 19.05.2019, 16:13
Až do šestého zápasu v sezoně si museli hráči pražského Stormu počkat na první vítězství. To se zrodilo v zápase se Zlínem, ve kterém sice museli otáčet nepříznivý stav, nakonec si už ale vedení udrželi. Stále tak mohou pomýšlet na účast alespoň v předkole play-off. Hattrick si připsal Natan Vráblík, který naskočil do letošního prvního zápasu.

Zlín neudržel slibné vedení, přestřelku zvládli lépe Rats

neděle 19.05.2019, 14:14
V prvním nedělním zápase to dlouho vypadalo na překvapivý výsledek. Zlín si držel slušný náskok nad zatím neporaženými Rats a ještě v polovině utkání vedl. Pak se ale ukázala síla domácích, kteří nakonec po zásluze berou všechny body. Výraznou měrou se na tom podíleli i Martin Fiala a Jakub Bernad, kteří naskočili v sestavě Rats letos poprvé.

Nedisciplinovanost stála Nový Jičín zápas, s Olomoucí prohrál o tři góly

sobota 18.05.2019, 19:02
Po porážce v Hradci Králové chtěli novojičínští hráči uspět na ledě Olomouce. Jejich cestu za triumfem však srážela častá vyloučení. A přestože při nich jen jednou inkasovali (a také jednou skórovali), nemohli se kvůli nim dostat pořádně do tempa. To naopak domácí hráči i přes zranění z úvodního duelu s Přerovem dokázali svou disciplinovat udržet na uzdě, k čemuž přidali i několik parádních akcí, a zaslouženě tak zvítězili 7:4.