Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

V mladších žácích kraloval Zlín, nepoznal hořkost porážky

pondělí 22.06.2020, 08:00
Nedělní program turnaje O POHÁR ČAILH patřil v Praze mladším žákům, kteří odehráli poslední zápasy letošní sezony. Z celkového prvenství se radovali Devils Zlín, kteří se skórem 34:9 neztratili jediný bod. O druhém místě rozhodovalo až skóre, který měli lepší CSC Roller před Prague Rats.

V II. divizi pokračovaly boje O POHÁR ČAILH

pondělí 22.06.2020, 07:48
V neděli v Poličce pokračoval program II. divize O POHÁR ČAILH, po sérii šesti nedělních utkání sice zbývá odehrát ještě tři zápasy, ale již nyní mají jisté celkové vítězství hráči Chemipra Chrudim, kteří mají na svém kontě dvanáct bodů.

Stoprocentní Hořovice ovládly dorosteneckou kategorii

neděle 21.06.2020, 20:30
Závěrečný hrací den turnaje O POHÁR ČAILH odehráli dorostenci v Hradci Králové, kde se v nejlepším světle předvedly Hořovice, kteří ani jednou nezaváhaly a s patnácti body braly zlato. Na druhé pozici skončil díky výhře ve vzájemném utkání Zlín, za ním se shodným počtem devíti bodů Úhřetice.

O zlatu v přípravce rozhodl vzájemný zápas, slaví Pardubice

sobota 20.06.2020, 21:48
Jako prvního vítěze turnaje O POHÁR ČAILH poznala v sobotu kategorie přípravky, v nejmladší kategorii se při shodném počtu bodů díky výhře ve vzájemném utkání radovalo ze zisku zlata Dynamo Pardubice, stříbro brali Prague Rats. Dynamo slavilo na domácí půdě, třetí hrací den se totiž uskutečnil v Pardubicích, kde se odehrálo devět utkání.

Souhrn zápasů O POHÁR STILMAT v Přerově

sobota 20.06.2020, 21:21
Přerov – Úvodní hrací kolo O POHÁR STILMAT se konalo v Přerově. Na Hané se představilo šest týmů – domácí Night Birds, Uherský Brod, Boskovice, Roller Storm Praha, Nový Jičín a Černošice. Na každého čekaly dva zápasy.