Mistrovství světa - muži IIHF

Články

Mistry světa jsou Američané, mezi elitu se vrací Velká Británie

neděle 09.06.2013, 00:20
Zlaté medaile ze šampionátu organizace IIHF po třech letech putují do Spojených států, Američané ve finále porazili Švédy 6:3. Loňský mistr z Kanady si v Drážďanech spravil chuť ziskem bronzu. Do Divize I sestupuje Slovinsko, jehož místo zaujme po roční pauze opět Velká Británie.

Klidné vítězství na závěr. Inline hokejisté zdolali Slovinsko 7:2 a končí pátí

pátek 07.06.2013, 16:10
V souboji zklamaných čtvrtfinalistů potkal český národní tým Slovince. Povinnost mu velela zvítězit a svému cíli šel od začátku naproti, v polovině utkání vedl o tři góly a nakonec vyhrál poměrem 7:2. Češi se tak v Drážďanech umístili na páté příčce. Za rok je už na MS IIHF požene dopředu vlastní publikum v Pardubicích.

Češi znovu ztratili tříbrankové vedení a o medaile si nezahrají

čtvrtek 06.06.2013, 16:03
Čtvrtfinálový duel na MS IIHF v Drážďanech sehráli čeští hokejisté s Kanadou. Zápas rozjeli skvěle, ani vedení 5:2 po první čtvrtině jim však nestačilo. Kanaďané zápas dokonale otočili a po výhře 8:5 postoupili do semifinále, Češi budou podruhé v řadě bojovat jen o udržení.

Český výběr se ve čtvrtfinále utká s Kanadou

úterý 04.06.2013, 20:25
Reprezentační výběr se ve čtvrtfinále MS IIHF v německých Drážďanech utká s obhájci mistrovského titulu z Kanady. Kanada dosud ve třech zápasech na MS zdolala Slovensko 6:1, v zámořském derby podlehla USA 3:5 a v posledním vystoupení rozstřílela Slovinsko 10:3.

Národní tým zakončil skupinu vysokou prohrou se Švédskem

úterý 04.06.2013, 20:06
Ve svém posledním vystoupení v základní skupině MS podlehl reprezentační výběr Švédsku vysoko 3:11. O porážce bylo prakticky rozhodnuto již po první čtvrtině, kdy Češi prohrávali 2:6. České branky vstřelili Loskot, Vozdecký a Šimo.