Mistrovství světa - veteráni

Skupina/Fáze
Veterans World Cup - play-offZápasy
Veterans World Cup - sk. AZápasyTabulky
Veterans World Cup - sk. BZápasyTabulky

Články

Češi smetli Kanadu a míří přímo do finále turnaje!

pátek 18.05.2018, 20:35
Nový Jičín - Domácí deklasovali neškodného soupeře, díky čemuž si zahrají zítra finále se Slovenskem, které postoupilo po taktéž kvalitním výkonu v zápase s USA.

Češi jsou v semifinále! Čtvrtfinálové zápasy hodnotili Marek Vorel a Roman Kala

pátek 18.05.2018, 12:09
České inlinehokejové reprezentace Masters a veteránů zvládly ve čtvrtek klíčová čtvrtfinále. Zatímco Masters v Přerově porazili Itálii 7:0, Veterans se zapotili v Nové Jičíně o něco víc, ale nad Němci nakonec vyhráli 5:1. Po vyhraných čtvrtfinále hodnotili zápasy za Masters Marek Vorel, za Veterans Roman Kala.

Češi porazili kousavé Německo, v semifinále je čeká Kanada

čtvrtek 17.05.2018, 20:11
Češi jsou v semifinále MS a zahrají si o medaile! Veteránská reprezentace splnila roli favoritů proti Německu, které porazila 5:1. Němci byli hlavně v prvním poločase hodně nepříjemní a prohrávali pouze 1:3, Čechům navíc síly ubírala častá vyloučení. Ve druhém poločase ale čeští reprezentaci navýšili náskok a drama nepřipustili.

České reprezentace vyhrály základní skupinu, utkání hodnotili Pavel Hanák a Martin Duchek

čtvrtek 17.05.2018, 10:11
Česko zatím prožívá dokonalý turnaj jak v kategorii Masters, která se hraje v Přerově, tak i v kategorii Veterans, jenž se koná v Novém Jičíně. Ve středu byly na programu poslední skupinové zápasy a oba české výběry uspěly a postoupily do čtvrtfinále z prvního místa. Za Masters hodnotil Pavel Hanák, za Veterans Martin Duchek.

Mistrovství světa Masters a Veterans – den třetí

středa 16.05.2018, 22:17
Přerov, Nový Jičín – Český tým válí na obou frontách. V Přerově na turnaji Masters i v Novém Jičíně na podniku Veterans ovládl svou základní skupinu a může se chystat na čtvrtfinále. Na Hané Češi skolili Francii 6:2, pod hradem Starým Jičínem uhájili těsné vedení před reprezentací Spojených států amerických.