Mistrovství světa - veteráni

Skupina/Fáze
Veterans World Cup - play-offZápasy
Veterans World Cup - sk. AZápasyTabulky
Veterans World Cup - sk. BZápasyTabulky

Články

Zápas se od začátku vyvíjel jasně pro nás, chválil Roman Kala

pondělí 10.06.2019, 15:40
Veteránský tým České republiky má za sebou vydařený vstup do světového šampionátu, Austrálii porazil výsledkem 13:3. Utkání zhodnotil autor dvou branek Roman Kala, který nezapomněl zdvihnout varovný prst před třemi inkasovanými brankami ve druhém poločase.

Pohoda na úvod, veteráni vyučili Australany

pondělí 10.06.2019, 14:41
Čeští veteráni mají na šampionátu v severní Itálii za sebou hladký vstup do turnaje. Proti Austrálii se příliš nadřít nemuseli, své útočné choutky dokonale ukojili a nakonec si připsali hladké vítězství v poměru 13:3.

Vzhůru za cennými kovy! Češi v Itálii cílí na zlata

pondělí 10.06.2019, 11:00
Masters & Veterans World Cup 2019 je tady. V italských městech Roana a Asiago se již v pondělí 10.6. rozběhne pětidenní zápasový maratón, ve kterém se dva české výběry budou s chutí prát o medailová umístění. Myslí samozřejmě na nejvyšší stupínek, ještě aby ne. Veteráni na předchozích dvou akcích brali zlato a bronz, hráči v kategorii Masters jsou šestinásobní vítězové turnaje. Jak se jim povede na severu Itálie? Nemalé cíle neskrývá ani manažer reprezentačních týmů Tomáš Würtherle.

Češi míří na Masters & Veterans World Cup 2019!

pondělí 03.06.2019, 11:00
Výběry českých týmů Masters a Veterans vyrazí do Itálie, kde se uskuteční šampionát jejich kategorie. Turnaj budou hostit v termínu 10. až 15. června tradiční střediska Roana a Asiago. Oba výběry nečeká snadný úkol. Před rokem totiž obě kategorie vybojovaly cenné kovy na mistrovství světa, které se konalo v Přerově a Novém Jičíně.

Takhle perfektní turnaj jsem nikdy nezažil, přiznal po zisku zlata trenér i hráč Martin Mecera

pondělí 21.05.2018, 21:37
Česká reprezentace veteránů prošla mistrovstvím světa v Novém Jičíně bez jediné prohry, ve finále si poradila v dramatickém utkání se Slovenskem. Češi dvakrát ve finále ztratili dvou brankové vedení, poté ale za stavu 4:4 skóroval Petr Polívka a zápas tím rozhodl. „V závěru to bylo o tom, kdo špatně potáhne pěšcem a byli to Slováci. My jsme si to potom zkušeně pohlídali,“ popsal rozhodující moment utkání kapitán a hrající trenér mužstva Martin Mecera.