Mistrovství světa - veteráni

Skupina/Fáze
Veterans play-offZápasyStatistiky
Veterans World Cup - sk. AZápasyTabulkyStatistiky
Veterans World Cup - sk. BZápasyTabulkyStatistiky

Články

Mistrovství světa Masters a Veterans – den třetí

středa 16.05.2018, 22:17
Přerov, Nový Jičín – Český tým válí na obou frontách. V Přerově na turnaji Masters i v Novém Jičíně na podniku Veterans ovládl svou základní skupinu a může se chystat na čtvrtfinále. Na Hané Češi skolili Francii 6:2, pod hradem Starým Jičínem uhájili těsné vedení před reprezentací Spojených států amerických.

Češi poprvé inkasovali. Francii přesto zdolali a do čtvrtfinále jdou z první pozice

středa 16.05.2018, 20:38
Přerov – Ani ve třetím utkání v základní skupině A český tým na šampionátu Masters nezaváhal. Francie byla sice o poznání těžším sokem než Slovinsko s Austrálií. Češi přesto zvítězili 6:2 a do čtvrtfinále míří z prvního místa.

Češi uhájili těsný náskok nad Američany a ovládli skupinu B

středa 16.05.2018, 20:35
Nový Jičín – Čeští reprezentanti zažili parádní vstup do zápasu, když se poprvé prosadili již na začátku třetí minutu a po devíti minutách vedli již 3:0. Jenže Spojené státy v závěru první poloviny snížily na rozdíl jediné trefy, Češi si svůj náskok usilovně hájili i ve druhých dvaceti minutách a stále drží neporazitelnost, díky které si vybojovali první místo ve skupině.

Česká úspěšná vystoupení ve druhém dní MS hodnotili Ronald Schubert a Tomáš Langr

středa 16.05.2018, 09:50
Stejně jako první den, i ten druhý se nesel ve znamení českých výher. V Přerově si v kategorii Masters poradila Česká republika s Austrálií a pro naši kameru se se svými dojmy z utkání podělil kapitán Roland Schubert. V Novém Jičíně v rámci kategorie Veterans Češi porazili Itálii, zápas hodnotil Tomáš Langr.

Mistrovství světa Masters a Veterans –den druhý

úterý 15.05.2018, 22:27
Přerov, Nový Jičín – Mistrovství světa Masters a Veterans pokračovalo také v úterý, stejně jako včera byla na programu utkání skupinové fáze. Jak v Přerově, tak i v Novém Jičíně se představila také česká reprezentace a v obou případech byla úspěšná. V Novém Jičíně diváci sledovali také napínavé utkání Slováků proti Kanadě, v Přerově došlo i na překvapení.