Mistrovství světa - veteráni

Skupina/Fáze Česká republika
Masters World Cup - Play-offZápasyRealizační týmSoupiskaStatistiky
Masters World Cup skupina AZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky
Masters World Cup skupina BZápasyTabulky
Masters World Cup skupina CZápasyTabulky
Veterans World CupZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky
Veterans World Cup - Play-offZápasyRealizační týmSoupiskaStatistiky

Články

"Italové mě zklamali," prozradil Milan Bláha

sobota 30.05.2015, 09:34
Milan Bláha je na letošním Mistrovství světa veteránů nejlepším českým střelcem. Proti Švýcarům dal hattrick, Britům nasázel čtyři fíky a prosadil se i v zápase s Itálií. "Je to tím, že občas vystřelím," tvrdí skromně.

Veteráni vyhráli základní skupinu

pátek 29.05.2015, 23:16
Po nevyzpytatelném Švýcarsku a papírově slabší Velké Británii se naši in-line reprezentanti postavili italům. Ti měli být nejtěžším soupeřem v základní skupině a také jednou z hlavních překážek v cestě za obhajobou titulu. K našemu potěšení naši borci zápas zvládli dobře.

Další výhra z MS veteránů

pátek 29.05.2015, 11:30
Po vydařeném úvodu se Švýcary čekal naše borce papírově slabší soupeř, kterým byla Velká Británie. Proti předpokladům Britové v úvodu lehce kousali, ale Češi neztráceli klid a trpělivě dokráčeli za vítězstvím.

Veteráni úspěšně vykročili za obhajobou titulu

čtvrtek 28.05.2015, 22:09
Rok se s rokem sešel a opět zde máme Mistrovství světa veteránů. Tento rok se koná v Německém Düsseldorfu a Česká republika tam vyslala tým, do kterého vkládá vysoké naděje.

Čeští veteráni to dokázali! V pražském Edenu si vzali zpátky světové zlato

neděle 25.05.2014, 23:28
První ze dvou domácích vrcholů českého inline hokeje měl tu nejsladší možnou tečku. Reprezentace veteránů prokázala na šampionátu v krásném prostředí pražského Edenu největší kvalitu i vůli po triumfu, který se stal realitou díky jednoznačnému vítězství 6:1 ve finále nad Francií. Češi tak sesadili z trůnu mistra z posledních dvou let a potřetí slaví světové zlato!