World Cup Veterans 2023 - skupina BZápasyTabulky

Články

Malé hřiště eliminuje rozdíly mezi soupeři, popisuje Langr

pátek 14.06.2019, 00:29
V utkání vstřelil Tomáš Langr dvě branky, čímž pomohl zlomit odpor slovinského výběru. Nyní se již spolu s celým týmem připravuje na klíčovou semifinálovou bitvu, v rámci které se Češi pokusí zdolat rozjeté Američany.

Masters slaví semifinále! Houževnatí Slovinci zlomeni po přestávce

čtvrtek 13.06.2019, 22:45
Po odpoledním úspěchu veteránů si postupovou radost do semifinále vychutnali i inline hokejisté v kategorii Masters. Proti Slovinsku se ale výrazně nadřeli, po prvním poločase vedli jen o jednu branku a do výraznějšího trháku odskočili až v průběhu druhého poločasu. Nyní se těší na semifinálovou bitvu s USA.

Důležitá výhra, ví Kazlepka. Teď velí pro pohár

čtvrtek 13.06.2019, 22:41
Tomáš Kazlepka zapsal ve čtvrtfinále proti Německu hned pět kanadských bodů a stal se jedním ze strůjců veteránského postupu. Právě veterány čeká v semifinále federální derby se Slovenskem, na soupeře se ale ohlížet nechtějí. V cestě za zlatem se přece musí porazit každý.

Čtvrtfinále přineslo německou demolici, veteráni si zahrají o medaile

čtvrtek 13.06.2019, 16:02
Čeští inline hokejisté ve veteránské kategorii se ve čtvrtfinálovém zápase proti Německu příliš nenadřeli. Již v prvním poločase nastříleli naši reprezentanti do německé sítě šest branek, skóre se nakonec zastavilo na hrozivém výsledku 15:1. V semifinále veteráni vyzvou lepšího z dvojice Slovensko – Itálie.

Sestřihy zápasů 3. hracího dne MS

čtvrtek 13.06.2019, 09:38
Poslední hrací den základních skupin nabídl českým fanouškům hned tři utkání, ve kterých vždy slavili naši reprezentanti. Výhra nad Kanadou a boje s italskými reprezentanty znamenaly v obou případech první místo ve své skupině a nejvýhodnější postavení pro čtvrtfinálového pavouka.