Archiv článků

Kladno nedalo Zlínu šanci

neděle 30.04.2017, 11:51
KLADNO - Souboj Čertů s Ďábly nabídl duel Kladna se Zlínem, v němž domácí žádné drama nepřipustili. Po dvou čtvrtinách měli jasný náskok v poměru 8:2 a utkání měli jasně ve svých rukách. Zlínští se snažili s nepříznivým stavem něco udělat, ale dohnat ztrátu se jim již nepodařilo. Kladnu podlehli 3:10. (foto: Zlata Vostrá)

V posledním zápase úvodního hracího dne zvítězil Rolller Storm Praha

sobota 29.04.2017, 20:05
PRAHA 11 - Poslední zápas prvního hracího dne Stilmat extraligy inline hokeje svedl dohromady týmy Roller Storm Praha a IHC Uherský Brod, který i nyní nastoupil v zúžené sestavě. Zápas měl jasného vítěze, již po první čtvrtině duelu vedli Pražané nad svým soupeřem 3:0 a náskok postupně navyšovali. Do poslední čtvrtiny vstupovali domácí s výhodou šesti branek v zádech a po závěrečném hvizdu se mohli radovat z výhry 10:2.

Nový Jičín rozhodl o svém vítězství nad Hradcem Králové v poslední čtvrtině

sobota 29.04.2017, 18:50
HRADEC KRÁLOVÉ - V zápase mezi Hradcem Králové a Novým Jičínem se střetly celky, které čekal druhý duel dne. Oba soupeři ve svém prvním klání nepoznali porážku, o motivaci, v podobě udržení neporazitelnosti, tak bylo postaráno. Zápas ze začátku nenabídl mnoho branek, za to o velké a nebezpečné příležitosti nebyla nouze. Na konci druhé třetiny vedl Nový Jičín 3:1, ale o svém vítězství 7:4 musel rozhodnout až v poslední části zápasu.

Zápas Černošic s Přerovem byl ve znamení Loskota se Zbořilem

sobota 29.04.2017, 18:17
KLADNO - Jak Černošice, tak celek Přerova čekal druhý zápas prvního hracího dne. Oba týmy měly co napravovat, neboť své úvodní duely nezvládly. Do vzájemného souboje vstoupily lépe Černošice. Třemi góly Marka Loskota se dostaly do vedení, ale Přerovští však nechtěli dát svou kůži lacino a snažili se manko smazat. Domácí si však svůj náskok nenechali sebrat. Marek Loskot přidal další tři přesné zásahy, dvěma góly se přidal i Jiří Černoch. Černošice se tak po závěrečném hvizdu radovaly z výhry 8:5. Hlavní strůjce černošické výhry je jasný, na druhé straně si čtyři z pěti gólů připsal Mikuláš Zbořil. (foto: Petr Hubáček)

Medvědi z Berouna připisují druhou výhru, Uherský Brod deklasovali 16:1

sobota 29.04.2017, 17:51
PRAHA 11 - Berounští Medvědi nastoupili ke druhému domácímu duelu, v němž změřili síly s celkem Uherského Brodu a začátek zvládli opravdu skvěle, během prvních deseti minut vedli již 3:0. Poté sice hosté dokázali snížit, ale domácí odpověděli dalšími přesnými zásahy. Vidět byl hlavně Petr Kafka, který se trefil přesně pětkrát. Po závěrečném hvizdu svítilo na výsledkové tabuli skóre 16:1 a tým Berounských Medvědů tak zatím nepoznal svého přemožitele.

Kladno slaví výhru! Boskovice porazilo 8:3

sobota 29.04.2017, 17:01
KLADNO - Pro týmy IHC Čerti Kladno i HC Boskovice inline byl vzájemný duel tím úvodním v aktuálním extraligovém ročníku. Lépe do něj vstoupili domácí Čerti, kteří již v polovině zápasu vedli o šest branek. Boskovicím se rovněž ve třetí čtvrtině podařilo otevřít svůj gólový účet. I přes veškerou snahu již ale hráči Boskovic vysoké manko nesmazali a Kladno si tak po výhře 8:3 došlo pro své úvodní vítězství. (foto: Petr Hubáček)

Zlín ve svém druhém zápase přehrál pražský Roller Storm 7:5

sobota 29.04.2017, 16:26
PRAHA 11 - IHC Devils Zlín vyzvali ve svém druhém zápase v rámci prvního hracího dne celek IHC Roller Storm Praha. Stejně jako po první čtvrtině, bránili Zlínští těsný náskok i po polovině zápasu. Pražané se znovu dotáhli, Zlínští opět odskočili a do poslední čtvrtiny opět vstupovali s náskokem jediné branky. Devils přetahovanou v konečném výsledku zvládli a díky výhře 7:5 vyrovnali svou zápasovou bilanci na 1:1. Pražský celek si na svou první výhru musí počkat.

Berounští Medvědi si poradili se Zlínem

sobota 29.04.2017, 14:16
PRAHA 11 - V utkání domácích Berounských Medvědů proti celku IHC Devils Zlín se blýskli skvělými zákroky oba brankáři. Medvědi si ale i přesto ve svém úvodním duelu sezony vybudovali v prvních deseti minutách dvoubrankový náskok, který v další části zápasu ještě navýšili. Zlín ale zabral a do poslední části vstupoval za stavu 3:5 ze svého pohledu. Medvědi však drama nepřipustili a třemi přesnými zásahy stanovili konečné skóre v poměru 8:4.

Nový Jičín si poradil s Černošicemi

sobota 29.04.2017, 13:43
KLADNO - V souboji Černošic proti Novému Jičínu viděli diváci úspěšnější vstup do utkání v podání hostů, když se v 11. minutě trefil Adam Flok a poslal svůj celek do vedení. Hráči Černošic ale na úvod druhé čtvrtiny otočili skóre ve svůj prospěch, avšak nedokázali jednobrankový náskok udržet. Nový Jičín naproti tomu odskočil svému soupeři o čtyři branky, a i přes snížení Černošic si došel pro své premiérové vítězství v letošním extraligovém ročníku v poměru 6:3.

Přerov dvakrát vedl, nakonec body v zápase s Hradcem Králové ztratil

sobota 29.04.2017, 13:23
HRADEC KRÁLOVÉ - V zápase týmů ILHK Hradec Králové a IHC Night Birds Přerov se diváci rozhodně nenudili. K vidění byla spousta krásných gólových akcí a nespočet dalších šancí. Úvodní gól zápasu si připsali hosté z Přerova, avšak domácí ukázali, že umí zvládat závěrečné minuty čtvrtin, v nichž hned dvakrát vyrovnali skóre. V poslední části zápasu poté překlopili Královehradečtí vedení na svou stranu. Branka Davida Malíka se ukázala jako vítězná a Hradec Králové tak mohl slavit své první vítězství.

Úvodní duel sezony zvládlo lépe Brno, v prodloužení rozhodl Jakub Kadlec

sobota 29.04.2017, 13:02
BOSKOVICE - První duel letošního ročníku extraligy dokázal zvládnout lépe domácí Mission Roller, který sice promarnil vedení o čtyři branky a nechal celek Tempish Olomouc, aby ztrátu dohnal. V prodloužení ale o vítězství svého týmu rozhodl brněnský Jakub Kadlec. (foto: Daniel Kinc)

Do mládežnických bojů vstupují dva obhájci titulu

sobota 29.04.2017, 09:25
Ve dnech minulých odstartovaly zápasy v rámci první ligy a své první duely mají odehrány i celky starších žáků, spadajících do kategorie mládeže. Poslední dubnový víkend má v plánu odstartovat své soutěže přípravka a do hry se zapojí i mladší žáci. Všichni se mohou těšit na vystoupení týmů, které loni své kategorie vyhrály. V rámci starších žáků poté Lomnice nad Popelkou zabojuje o udržení neporazitelnosti.

Extraliga je zpět, o víkendu se odehrají její první zápasy!

pátek 28.04.2017, 17:59
Fanoušci Stilmat extraligy se dočkali, o víkendu jsou na programu první zápasy nové sezony a není jich málo! V Boskovicích, Kladně, Hradci Králové a Praze se poslední dubnový víkend odehraje hned osmnáct utkání, rozhodně se tak je na co těšit.

První liga pokračuje o víkendu dalšími zápasy

čtvrtek 27.04.2017, 11:22
Druhá nejvyšší soutěž mužů má tento týden na programu dva zápasy divize Střed, z toho jeden se předehrává už dnes. V sobotu se pak odehraje další hrací den východní divize.

V Chrudimi se odehrály první zápasy starších žáků

úterý 25.04.2017, 19:29
Kromě první ligy o víkendu odstartovaly také mládežnické soutěže, konkrétně divize Západ starších žáků. Ta rozehrála novou sezonu v Chrudimi, kde se odehrálo prvních šest utkání. Přehled, jak se týmům na úvod nového ročníku v neděli 23.4. vedlo, vám přinášíme v našem krátkém souhrnu.