Archiv článků

Roller Storm obrat nedokonal, titul míří do Zlína! Bronz berou junioři Uherského Brodu

neděle 26.06.2016, 19:26
Druhý hrací den Final Six extraligy juniorů v Novém Jičíně nabídl na místním stadionu dlouho očekávané boje o medaile. Nejprve v souboji o bronz přehráli junioři Uherského Brodu Nový Jičín, který mocně dotahoval, nicméně nakonec padl 6:10. V souboji o zlato předvedli výtečnou první půli hokejisté Devils Zlín, když po dvaceti minutách vedli 4:0, brzy po začátku půle druhé však Roller Storm Praha celé manko smazal. O osudu utkání a vlastně celé sezony rozhodla povedená akce Zlína, po níž Ševci zvítězili 5:4 a pověsili si na krk zlaté medaile za 1. místo v letošním ročníku juniorské extraligy!

Finálový turnaj první ligy má za sebou první den

sobota 25.06.2016, 23:17
V poličce mají za sebou inline hokejisté první hrací den, ve kterém se dohrála skupina A. Z té postoupili do finále hráči domácí Poličky. Ve skupině B zbývá odehrát ještě dva zápasy, které jsou na programu v neděli dopoledne. Odpoledne jsou pak na programu zápasy o medaile.

Final Six juniorů má za sebou první den, o zlato bude bojovat Zlín s Roller Storm

sobota 25.06.2016, 23:00
Nový Jičín – První den finálového turnaje juniorů přinesl pět duelů. Z Nového Jičína už odcestovaly celky Hradce Králové a Kladna, Zlín se Stormem Praha se utkají ve finále, pořádající tým vyzve v souboji o bronz Uherský Brod.

Češi slaví historické vítězství! V Itálii obhájili titul mistrů světa

sobota 25.06.2016, 22:57
Bezchybně sehraný finálový zápas znamená další historický milník v historii českého inline hokeje. Čechům se podařilo poprvé v dějinách obhájit titul mistrů světa na šampionátu organizace FIRS. Česká republika porazila Itálii 4:0. Skóre utkání otevřel Bernad. Po něm se prosadil se Fiala a dvakrát Loskot.

Mistrovství České republiky přípravky ovládl Zlín

sobota 25.06.2016, 21:00
Chrudim – Nejmladší inline hokejisté z šesti celků bojovali v sedmi zápasech na zimním stadionu v Chrudimi o titul mistra České republiky. Hned v prvním utkání padlo celkem osmnáct branek a i v dalších duelech se měli diváci na co dívat.

Berounští Medvědi ovládli kategorii starších žáků po nájezdech

sobota 25.06.2016, 20:50
V sobotu 25. června se v přerovské MEO Aréně odehrál finálový turnaj JERSEY 53 MČR starších žáků. Proti sobě se postupně utkali celky: Night Birds Přerov, Gajary Flames, Cvočkaři Hořovice, Devils Zlín A, Devils Zlín B a Berounští Medvědi. Odehrálo se celkem sedm duelů, ve kterých padlo dohromady 65 branek. Několik hráčů zaznamenalo i hattrick, a k vidění byly kvalitní zápasy s velkým nasazením. Do finále se nakonec dostali Berounští Medvědi a Devils Zlín A. Dramatický duel se protáhl až do samostatných nájezdů, které dopadly vítězně pro Beroun. Skvělým výkonem se prezentoval brankář Altrichter. Navíc se hned třikrát střelecky dokázal prosadit Michal Bláha.

O zlato s Itálií: Bude to boj před skvělými fanoušky, zní z českého tábora

sobota 25.06.2016, 11:48
Úderem osmé hodiny večerní se v sobotu rozehraje nejdůležitější zápas letošního mistrovství. Na stadionu v Asiagu se totiž rozhoří bitva o zlaté medaile, o které si to rozdá domácí Itálie a Česká republika. Oba týmy už se potkali v úterý a tehdy slavili těsnou výhru Italové, finálový duel se ale hraje od nuly, šance jsou tak pro oba celky zcela vyrovnané.

První liga, junioři a mládež o víkendu poznají své vítěze

pátek 24.06.2016, 22:29
V sobotu a neděli se definitivně dohrají inline hokejové soutěže ročníku 2016. Své vítěze pozná první liga, která hostí finálový turnaj v Poličce. Junioři se poperou o titul v Novém Jičíně, žákovské kategorie poznají vítěze v Přerově a Chrudim přivítá šampióna přípravky.

Češi jsou ve finále! Druhá formace otočila zápas s Francií

pátek 24.06.2016, 21:33
Obrovské drama se sladkou tečkou pro český tým bylo k vidění v Asiagu. O vítězství rozhodl v prodloužení Jakub Cik. Ten zároveň otevřel nesmírně vyrovnaný semifinálový zápas brankou na 1:0. Jenže do poločasu za Francii srovnal Langlos a obrat dokonal Tijou. Čtyři minuty před koncem pak vyrovnal Kafka. Týmový výkon se skvělým Brabcem přinesl Česku vítězství v prodloužení.

Ohlédnutí za MS žen: Proč Češky odjely s prázdnou?

čtvrtek 23.06.2016, 21:40
Loni zlato, letos nic. Češky svoji medailovou sbírku na italském šampionátu organizace FIRS nerozšířily. I tak ale nemusí smutnit. Budoucnost totiž vypadá velmi slibně.

Češi postoupili do semifinále a kvalifikovali se na světové hry

čtvrtek 23.06.2016, 19:51
Česká republika postupuje do boje o medaile. Ve čtvrtfinále si poradila snadno s Argentinou. Vedení získal český výběr už v prvním poločase, když si vypracoval vedení 5:0. Jihoameričanům se nepodařilo zápas zdramatizovat. Česko ve druhé půli v poklidném tempu dokráčelo k postupu do semifinále. Výhra 7:2 nad Argentinou znamená pro český tým také kvalifikaci na světové hry.

Ve čtvrtfinále Česko čekají Argentinci

středa 22.06.2016, 22:33
Česká republika po výhře 8:2 nad Lotyškem postupuje do čtvrtfinále ze druhého místa základní skupiny. Ve čtvrtfinále narazí na Argentinu, která skončila ve skupině B třetí. Postup do vyřazovací fáze si zajistila vítězstvím nad Španělskem.

Česko si poradilo s Lotyšskem a do čtvrtfinále půjde z druhé pozice

středa 22.06.2016, 19:29
Inline hokejová reprezentace zvládla závěrečné utkání základní skupiny mistrovství světa. Lotyšsko Češi porazili vysoko 8:2. Druhý hattrick ve třech zápasech si připsal útočník Loskot, premiérovou branku vstřelil obránce Zbořil. Ve čtvrtek čeká reprezentaci čtvrtfinálový zápas.

Rozhodly přesilovky, myslí si po prohře s Itálií Tomáš Rubeš

středa 22.06.2016, 10:55
V zápase s domácí reprezentací byli Češi mírným favoritem. Tomu odpovídal průběh utkání pouze v prvním poločase, kdy si český tým vypracoval zásluhou Bernada a Rubeše vypracovali vedení 2:0, i když ještě do pauzy snížil Traversa. Druhá část zápasu přinesla řadu vyloučení a situace v nerovnovážném stavu zvládli lépe Italové, kteří zápas otočili a dovedli k vítězství 4:3. Právě přesilové hry označil za klíčové části hry střelec druhé branky Tomáš Rubeš.

Už i mládežnické soutěže se chystají na závěrečný turnaj

úterý 21.06.2016, 23:48
Stejně tak jako v ostatních kategoriích, i mládežnické se chystají na závěrečný turnaj Final Six. Tam určitě nebude o vyrovnané bitvy nouze oproti základní části.