Archiv článků

Černošice si hravě poradily s Kladnem a v tabulce si mohou polepšit

sobota 20.05.2017, 10:11
KLADNO – Souboj mezi domácím Kladnem a hostujícími Černošicemi se zapsal svým startem na první místo v kolonce nejdříve odehraného zápasu. Start v devět hodin ale nikomu nevadil, poněvadž byl k vidění velmi ofenzivní hokej plný mnoha šancí. Hosté si brzy vytvořili pohodlný náskok a na konci duelu se radovali z vítězství 15:7. Velký podíl na tomto vítězství má dvojice Marek Loskot a Jiří Černoch. (Foto: Petr Hubáček)

Víkend bude rovněž ve znamení mládežnických soubojů

sobota 20.05.2017, 09:20
Nejmladší ročníky patřící do kategorie mládeže budou mít i tento víkend natřískaný zápasy! Souboje nabídnou obě divize kategorií přípravky a starších žáků. Mladší žáci rozehrají své zápasy pouze v divizi Západ. Rozhodně je, na co se dívat. Pokud u toho ale nemůžete být, rozhodně si nenechte ujít náš výsledkový servis. (Foto: Zlatka Vostrá)

Ambica extraliga juniorů je zase tady

pátek 19.05.2017, 17:45
21. květen nebude pouze dnem mužské extraligy, do bojů se znovu vrhnou i juniorští zástupci svých celků. Na programu jsou pouze tři duely, ale i v jejich rámci najdeme jednu velkou bitvu. Kterou? To se dozvíte v článku. (Foto: Zlatka Vostrá)

Základní část extraligy nabídne předposlední hrací víkend

čtvrtek 18.05.2017, 19:09
I když se zdá, že Stilmat extraliga inline hokeje sotva jen začala, pomalu se již blíží konec základní části. Následující hrací víkend bude její předposlední, zápasová porce však bude o to nabitější. Předposlední květnový víkend se odehraje hned čtrnáct duelů, které by měly výrazně napovědět, jak bude tabulka po posledních utkáních o týden později vypadat.

První liga je zpět s dalším hracím víkendem

středa 17.05.2017, 19:03
Pokud už vás unavuje čekání na další extraligový víkend, nezoufejte! První liga má na programu první zápasy již ve čtvrtek a opět se je na co těšit. Napříč třemi divizemi se odehraje sedmnáct utkání a fanoušci inline hokeje si tak jistě i ve druhé nejvyšší soutěži přijdou na své.

Mládežnické kategorie měly o víkendu napilno

úterý 16.05.2017, 17:33
Pět ze šesti divizí žákovských kategorií a přípravky odehrálo o víkendu své zápasy. V sobotu a neděli se tak na hrací ploše utkali hokejisté všech kategorií, kromě straších žáků divize Východ.

Capri-Sun CUP – inline hokej pro radost!

úterý 16.05.2017, 17:00
13. května začal Capri-Sun Cup, turnaj, jehož se zúčastnilo devět mužstev, složených z hráčů narozených mezi lety 2008 – 2011. Nestihli jste právě první turnaj ve Zlíně? Nezoufejte! Ještě na všechny čekají další tři příležitosti. Pojďme se ohlédnout za zlínským turnajem a představme si celou akci blíže.

První liga nabídla znovu spoustu branek

pondělí 15.05.2017, 20:08
Během uplynulého víkendu se odehrálo celkem osmnáct utkání, ve kterých padlo 224 gólů. V průměru to dělá téměř 12,5 branek na jedno utkání. V každé z divizí se odehrál jiný počet zápasů, nejvíce jich bylo na východě, nejméně pak v divizi Střed. Nejčastějším výsledkem bylo vítězství 9:6, hned tři celky si díky tomuto skóre připsaly tři body.

Třetí hrací víkend extraligy byl hodně o emocích

neděle 14.05.2017, 19:50
Stilmat extraliga inlinehokeje má za sebou třetí hrací víkend, který nabídl deset zápasů plných emocí.

V dalším gólovém představení podlehl Nový Jičín Boskovicím

neděle 14.05.2017, 18:29
NOVÝ JIČÍN - I druhý nedělní zápas nám nabídl pohledné představení. Po jedenadvaceti trefách v úvodním zápase bylo tentokrát k vidění patnáct branek. Nový Jičín však nedokázal navázat na vítězství z prvního nedělního zápasu a tentokrát nezískal po těsné prohře 7:8 s týmem Boskovic ani bod.

Po jedenadvacetigólové přestřelce se raduje Nový Jičín

neděle 14.05.2017, 15:41
NOVÝ JIČÍN - V prvním ze dvou nedělních zápasů Stilmat extraligy inline hokeje se v Novém Jičíně střetl domácí celek s hostující Olomoucí. V parádním utkání, ve kterém bylo nakonec k vidění hned 21 branek, nakonec zvítězili domácí, kteří zvítězili poměrem 11:10 po prodloužení, mimo jiné i díky hattrickům Juraje Juríka a Ondřeje Kovarčíka.

Olomouc porazila Zlín vysoko 10:5

sobota 13.05.2017, 19:16
OLOMOUC - Duel mezi domácí Tempish Olomouc a Zlínem dopřál divákům hned patnáct branek. Úvodní dvě části zápasu však vůbec nenaznačily, kdo by se měl bodům příblížit. Vše rozsekli hráči Olomouce až ve třetí čtvrtině. Právě tehdy nasázeli do sítě soupeře čtyři branky, sami však žádnou neinkasovali. Díky výhře 10:5 se Olomouc stále drží na předních pozicích letošní extraligové tabulky.

Po Černošicích si zuby na Berounských Medvědech vylámalo i Kladno

sobota 13.05.2017, 19:15
KLADNO - Černošice sice připravili Berounské Medvědy o neporazitelnost, avšak se sebevědomou hrou Berouna to nijak neotřáslo. Odpoledne se postavili proti domácímu Kladnu a díky první části zápasu si vytvořili náskok tří branek, který postupně navyšovali a Kladnu se vidina vítězství rychle vzdalovala. Především zásluhou výborného výkonu Petra Kafky a jeho jmenovce Šinágla si Beroun dokráčel pro výhru 10:5 a pojistil si první místo extraligové tabulky. (Foto: Petr Hubáček)

Roller Storm uspěl v přestřelce proti Černošicím

sobota 13.05.2017, 18:32
ČERNOŠICE - V druhém dnešním zápase zavítali na zimní stadión v Černošicích hokejisté Roller Storm Praha. Utkání bylo v úvodu vyrovnané, ale od závěru první čtvrtiny si hostující hráči vytvořili menší náskok, který si ve zbývajícím čase pohlídali a v poklidu si dokráčeli pro vítězství.

Boskovice v pohledném utkání podlehly Zlínu po prodloužení

sobota 13.05.2017, 15:31
BOSKOVICE - Na jihu Moravy se potkaly celky, kterým se úvod sezony příliš nevydařil a každý z nich měl zatím na kontě jen šest bodů. Ve vzájemném utkání se nakonec radovali Devils, kteří v parádním zápase z obou stran zvítězili 7:6 po prodloužení a připsali si důležité dva body.