Archiv článků

Těsně pod vrcholem. Češi ve finále Světových her v prodloužení padli s USA

středa 13.07.2022, 00:30
Sen o obhajobě titulu ze Světových her se rozplynul. Český tým v americkém Birminghamu končí na stříbrné příčce. Ač se český tým dostal v prvním poločasu do vedení po gólu Patrika Šebka z 18. minuty, soupeři se povedlo prorazit ve 37. minutě doposud neprostupnou obranu a výborného Frodla. Ve 43. minutě se USA navíc povedlo v domácím prostředí dokonat obrat.

Do finále! Češi přešli přes Francii a zahrají si o zlato s USA

úterý 12.07.2022, 01:00
Poprvé na turnaji si Český tým neinkasoval v úvodních minut a naopak šel jako první do vedení. To si pak po celé utkání dokázal udržet a když v poločase Češi vedli 5:1, dokázali zápas kontrolovat, aby jej dotáhli k vítězství 7:2. Hattrickem se na postupu do finále podílel Jakub Bernad. V. něm bude soupeřem dosud neporažený tým USA.

I přes porážku s Itálií postupuje český tým z první pozice

neděle 10.07.2022, 23:25
Čeští inline hokejisté na závěr skupinové fáze Světových her v americkém Birminghamu utrpěli porážku, v dramatickém utkání prohráli s Itálií těsně 2:3. Svěřenci kouče Tvrzníka dvakrát úspěšně dotáhli jednobrankové manko, ale na přesilovkovou trefu Tobii Vendrameho z 37. minuty již odpověď nenašli. Navzdory porážce Češi postoupili do semifinále z první pozici. V semifinále je čeká Francie.

Drtivé vítězství českého týmu! Švýcaři inkasovali šestnáct branek

sobota 09.07.2022, 23:30
Než Češi spustili kanonádu, stihli stejně jako v úvodním utkání Světových her inkasovat. Ale ani od Švýcarů se nenechali zaskočit a tentokrát je netrápila koncovka. Švýcarsku totiž nasypali 16 branek a zaslouženě berou druhé vítězství na turnaji!

Vítězný vstup do Světových her! Češi otočili zápas s Lotyšskem

pátek 08.07.2022, 23:30
Český tým zahájil Světové hry vítězně. V prvním utkání skupiny A dokázali Češi otočit zápas s Lotyšskem. Soupeř sice dokázal ve 2. minutě rychle využít první nabídnout přesilovou hru, jenže brzy přišla odpověď a ještě do poločasu vedl český národní tým 4:1. Ve druhé části Lotyšsko vystřídalo brankáře, který inkasoval ještě jednou a po výsledku 5:1 berou body Češi!

Češi míří na Světové hry! Kapitánem bude Kafka

úterý 05.07.2022, 11:00
Český národní tým směřuje do amerického Birminghamu, kde odstartují Světové hry. Češi se na turnaji představí v roli obhájce z posledních Světových her a taky úřadujícího světového šampiona.

Vítězové extraligy juniorů a dorostu hodnotili Final Four

úterý 28.06.2022, 13:00
Zatímco MČR dorostu ovládl domácí tým IHC Night Birds Přerov, o něco větší překvapení bylo, že v juniorské extralize zvedl pohár tým IHC Roller Storm Praha. Za přerovský tým Final Four hodnotil David Ambruz a za juniorské šampiony David Straka.

Ohlasy po Final Four Stilmat extraligy

pondělí 27.06.2022, 10:00
Přerov zvítězil na letošním turnaji Final Four Stilmat extraligy, a mohl tak oslavit první titul v nejvyšší kategorii. Poraženým se stal tým ILHK Hradec Králové, který v semifinále otočil zápas s Devils Zlín, kteří skončili na třetí příčce, když zdolali v utkání o bronz SK Černošice. Finálový turnaj a sezonu 2022 hodnotil zástupce každého ze zúčastněných týmů.

Polička ovládla finálový turnaj první ligy

neděle 26.06.2022, 19:00
Polička podruhé v historii usedla na prvoligový trůn, když si ve finále poradila proti domácím Blackfin Chrudim v poměru 6:2.

Moravskou nadvládu narušil Roller Storm Praha, ve finále juniorky smetl Zlín

neděle 26.06.2022, 18:53
Přerov – V přerovském „sovím hnízdě“ proběhl druhý a poslední den mistrovství České republiky mládeže v inline hokeji. Mezi staršími žáky si pro zlato suverénním způsobem dokráčela Břeclav, Jihomoravané v čele s kapitánem Rumlem rozstříleli v semifinále Prague Rats a ve finále Úhřetice. Ve třetí mládežnické kategorii – po mladších žácích (Uherský Brod) a dorostu (Přerov) – se tak radoval tým z Moravy. Poslední titul ale putuje po metropole, Roller Storm Praha zvrátil remízový stav poslední bitvy se Zlínem osmi góly ve druhém poločase.

Night Birds Přerov jsou mistry republiky!

sobota 25.06.2022, 18:16
Přerovský tým Night Birds Přerov předvedl v sobotu na závěrečném turnaji FINAL FOUR dominantní výkon. V semifinále Sovičky porazily Černošice poměrem 8:2 a ve finále si zcela suverénně poradily s Hradcem Králové poměrem 7:0. Skvělý výkon podal Petr Školoud, který zkompletoval hattrick.

Nejlepší mladší žáky má Uherský Brod, v dorostu kraluje Přerov

sobota 25.06.2022, 18:00
Přerov – V sobotu odstartoval na přerovském stadionu přezdívaném v létě „soví hnízdo“ Finálový turnaj MČR inline hokeje. Program prvního dne obsahoval celkem osm zápasů dvou kategorií. Mezi mladšími žáky zvítězili Kanci z Uherského Brodu, kteří zvládl dramatickou finálovou přestřelku s domácími Night Birds. Těm ale zlato také neuniklo. Jejich dorostenci totiž ve finále vyzráli na Hořovice.

Final Four první ligy se uskuteční v Chrudimi. Kdo zvedne nad hlavu pohár pro vítěze?

sobota 25.06.2022, 17:45
Final Four 2022 první ligy inlinehokeje se uskuteční na zimním stadionu v Chrudimi, na který si zajistili vstupenku hokejisté rezervy Hořovic, Přerova, hráči Blackfin Chrudim a Poličky.

Zlín otočil zápas proti Černošicím a vybojoval bronzové medaile

sobota 25.06.2022, 16:52
Třetí místo v letošním ročníku Stilmat extraligy vybojovali hráči Zlína, kteří otočili zápas proti Černošicím, když vyhráli 7:6

Přerov si proti Černošicím s chutí zastřílel a dokráčel do finále

sobota 25.06.2022, 14:46
Druhé semifinále Final Four 2022 mělo od prvních minut jasný průběh. Vítěz východní divize si proti Černošicícím s chutí zastřílel a postoupil do finále.