Archiv článků

Berounští Medvědi si poradili se Zlínem

sobota 29.04.2017, 14:16
Praha 11 - V utkání domácích Berounských Medvědů proti celku IHC Devils Zlín se blýskli skvělými zákroky oba brankáři. Medvědi si ale i přesto ve svém úvodním duelu sezony vybudovali v prvních deseti minutách dvoubrankový náskok, který v další části zápasu ještě navýšili. Zlín ale zabral a do poslední části vstupoval za stavu 3:5 ze svého pohledu. Medvědi však drama nepřipustili a třemi přesnými zásahy stanovili konečné skóre v poměru 8:4.

Nový Jičín si poradil s Černošicemi

sobota 29.04.2017, 13:43
K l a d n o - V souboji Černošic proti Novému Jičínu viděli diváci úspěšnější vstup do utkání v podání hostů, když se v 11. minutě trefil Adam Flok a poslal svůj celek do vedení. Hráči Černošic ale na úvod druhé čtvrtiny otočili skóre ve svůj prospěch, avšak nedokázali jednobrankový náskok udržet. Nový Jičín naproti tomu odskočil svému soupeři o čtyři branky, a i přes snížení Černošic si došel pro své premiérové vítězství v letošním extraligovém ročníku v poměru 6:3.

Přerov dvakrát vedl, nakonec body v zápase s Hradcem Králové ztratil

sobota 29.04.2017, 13:23
Hradec Králové - V zápase týmů ILHK Hradec Králové a IHC Night Birds Přerov se diváci rozhodně nenudili. K vidění byla spousta krásných gólových akcí a nespočet dalších šancí. Úvodní gól zápasu si připsali hosté z Přerova, avšak domácí ukázali, že umí zvládat závěrečné minuty čtvrtin, v nichž hned dvakrát vyrovnali skóre. V poslední části zápasu poté překlopili Královehradečtí vedení na svou stranu. Branka Davida Malíka se ukázala jako vítězná a Hradec Králové tak mohl slavit své první vítězství.

Úvodní duel sezony zvládlo lépe Brno, v prodloužení rozhodl Jakub Kadlec

sobota 29.04.2017, 13:02
B o s k o v i c e - První duel letošního ročníku extraligy dokázal zvládnout lépe domácí Mission Roller, který sice promarnil vedení o čtyři branky a nechal celek Tempish Olomouc, aby ztrátu dohnal. V prodloužení ale o vítězství svého týmu rozhodl brněnský Jakub Kadlec. (foto: Daniel Kinc)

Do mládežnických bojů vstupují dva obhájci titulu

sobota 29.04.2017, 09:25
Ve dnech minulých odstartovaly zápasy v rámci první ligy a své první duely mají odehrány i celky starších žáků, spadajících do kategorie mládeže. Poslední dubnový víkend má v plánu odstartovat své soutěže přípravka a do hry se zapojí i mladší žáci. Všichni se mohou těšit na vystoupení týmů, které loni své kategorie vyhrály. V rámci starších žáků poté Lomnice nad Popelkou zabojuje o udržení neporazitelnosti.

Extraliga je zpět, o víkendu se odehrají její první zápasy!

pátek 28.04.2017, 17:59
Fanoušci Stilmat extraligy se dočkali, o víkendu jsou na programu první zápasy nové sezony a není jich málo! V Boskovicích, Kladně, Hradci Králové a Praze se poslední dubnový víkend odehraje hned osmnáct utkání, rozhodně se tak je na co těšit.

První liga pokračuje o víkendu dalšími zápasy

čtvrtek 27.04.2017, 11:22
Druhá nejvyšší soutěž mužů má tento týden na programu dva zápasy divize Střed, z toho jeden se předehrává už dnes. V sobotu se pak odehraje další hrací den východní divize.

V Chrudimi se odehrály první zápasy starších žáků

úterý 25.04.2017, 19:29
Kromě první ligy o víkendu odstartovaly také mládežnické soutěže, konkrétně divize Západ starších žáků. Ta rozehrála novou sezonu v Chrudimi, kde se odehrálo prvních šest utkání. Přehled, jak se týmům na úvod nového ročníku v neděli 23.4. vedlo, vám přinášíme v našem krátkém souhrnu.

První liga má za sebou první zápasy!

pondělí 24.04.2017, 18:42
První liga, druhá nejvyšší česká soutěž, minulý týden rozehrála svůj nový ročník. Na programu byly v Chrudimi zápasy divize Střed a v Přerově střetnutí divize Východ. Jak si týmy v úvodu sezony vedly, se dozvíte v článku.

Mládežnické soutěže odstartuje západní divize starších žáků

sobota 22.04.2017, 11:00
V neděli se naplno rozběhnou i mládežnické soutěže a to konkrétně ve starších žácích divize Západ.

První liga má před sebou první hrací víkend

středa 19.04.2017, 18:54
Prvními dvěma zápasy se ve čtvrtek rozjedou boje v první lize divize Střed. O víkendu se pak odehrají první dva hrací dny v divizi Východ a další dva zápasy v divizi Střed. V Západní divizi se začíná až první víkend v květnu.

Kolečka připravit! Je tu další ročník inlinehokeje

středa 12.04.2017, 08:54
Už zanedlouho se opět vhodí úvodní buly a soutěže v inline hokeji v České republice pro novou sezonu začnou. Jednotlivé starty soutěží a na co se v úvodních kolech těšit rozebereme níže v článku.

Sezóna 2017 odstartovala tradiční konferencí klubů

úterý 14.03.2017, 22:56
PRAHA - V neděli 5. března se uskutečnila pravidelná schůzka zástupců všech oddílů před startem nového ročníku inline hokeje.

Partnerství s Prime

čtvrtek 09.03.2017, 12:39
Česká asociace inline hokeje uzavřela významné partnerství s firmou PRIME. Ta bude sponzorsky dodávat po dobu dvou let kolečka pro všechny reprezentační výběry hrající pod hlavičkou organizace FIRS.

Olomouc zakončila základní část výhrou nad Rubi

pátek 03.03.2017, 20:59
Na potřetí to již hráčům Olomouce vyšlo a radovali se z první výhry na turnaji. Po výborném výkonu, vyplývajícím zejména ze zlepšeného pohybu, tak získali velmi cenný skalp španělského mužstva. Bohužel o to více může mrzet úvodní prohra se Švýcarským Oberrüti, protože právě tato prohra připravila Olomouc o postup do bojů o titul. Olomoučtí však nemusí smutnit, v premiéře Evropské ligy si zahrají o prezidentský pohár a pokud podají výkon, jako v dnešním utkání rozhodně budu patřit k favoritům na zisk trofeje.