Archiv článků

Černošice si připsaly vysokou výhru, odnesl Nový Jičín

sobota 25.05.2019, 16:01
Minulý týden padlo v Černošicích v jednom zápase 28 gólů, tentokrát jich bylo „jen“ 25. Domácí byli celý zápas ve vedení, o které se sice v jeden moment trochu báli, nakonec si ale v poslední čtvrtině svůj náskok pohlídali a v klidu si došli pro tři body. Pěti góly a pěti asistencemi k tomu přispěl Marek Loskot.

Přerov zůstává nadále stoprocentí, rozstřílel Kladno

sobota 25.05.2019, 15:32
Přerovští inline hokejisté začali sobotní trip v Kladně, kde si s chutí zastříleli a postupně si vypracovali osmibrankový náskok. K vysoké výhře a udržení neporazitelnosti jim pomohli hattrickem hned tři hráči, Jakub Navrátil, Karel Plášek a Petr Školoud, všichni si připsali do statistik pět kanadských bodů.

Boskovice po skvělém výkonu vysoko porazily Zlín

sobota 25.05.2019, 15:29
Zlín tvořil, Boskovice dávaly góly. Devils se sice ještě dokázali dostat z nepříznivé ztráty 1:3 a vyrovnali, následně však Boskovice přidaly několik gólů a zaslouženě si ze Zlína odváží tři body do tabulky.

Mládežnické soutěže pokračují o víkendu dalšími zápasy

sobota 25.05.2019, 09:01
Máme před sebou další hrací víkend, který opět nabídne boje budoucích nadějí. Hrát se bude v obou žákovských kategoriích i u těch nejmenších v přípravce.

Divize západ extraligy dorostu nabídne souboj o čelo, hrát se bude i na východě

pátek 24.05.2019, 16:48
V sobotu se odehrají další zápasy v obou divizích extraligy dorostu, v divizi západ se bude hrát na Kladně o čelo tabulky, do akce půjdou první tři týmy a společně s nimi poslední Černošice. V divizi západ hrají jen čtyři celky, které poměří své síly podruhé v sezoně, tentokrát v Břeclavi.

Stilmat extraliga nabídne v neděli souboje o čelo tabulky

čtvrtek 23.05.2019, 18:41
Další hrací týden Stilmat extraligy je rozdělený do dvou dnů, větší část zápasů se odehraje v sobotu, kdy se inline hokejisté představí v Uherském Hradišti, Zlíně, Černošicích a Kladně. V neděli nás čekají velice zajímavé duely o čelo tabulky na Jižním Městě, kam přijede k zápasům proti Prague Rats a Roller Stormu Hradec Králové a Olomouc.

Mládežnické kategorie odehrály další porci zápasů

úterý 21.05.2019, 21:00
V mládežnických kategoriích o víkendu hrály všechny kategorie a téměř všechny divize, v nichž byly k vidění zajímavé duely a v mnoha případech padl vysoký počet branek, několik zápasů také skončilo remízou.

Ženské celky sehrály výsledkově vyrovnané zápasy s dorostenci

úterý 21.05.2019, 19:00
V sobotu se do extraligy dorostu zapojily také dva ženské týmy, dobře si vedly Úhřetice, které získaly čtyři body za jednu výhru a jednu remízu. Ženský celek Roller Stormu na body nedosáhl, jediný ryze chlapecký souboj ovládly Úhřetice nad Lomnicí nad Popelkou.

Junioři Přerova dvakrát zaváhali, dotáhlo se na ně Kladno

úterý 21.05.2019, 18:00
Druhý hrací den Ambica extraligy juniorů se uskutečnil v nedělni v Kladně, kde domácí mužstvo kromě prvního utkání využilo domácího prostředí. Zaváhání s Hořovicemi ho může mrzet, jelikož Přerov ztratil v neděli celkem pět bodů a Kladno se na něj mohlo dotáhnout.

V průběhu týdne budou pokračovat všechny divize 1. ligy

úterý 21.05.2019, 13:06
V tomto týdnu nabídnou své další pokračování všechny tři divize první ligy mužů. Největší porce zápasů proběhne jako již tradičně v divizi střed, ve které se odehraje za tento týden celkem jedenáct utkání, již v úterý se bude hrát dohrávka. Po týdnu volna jdou do akce týmy z divize východ, které poměří své síly v Přerově, čtyři duely se odehrají také v divizi západ.

Polička si vyšlápla na první dva týmy divize střed, Warriors dvakrát vysoko prohráli

pondělí 20.05.2019, 21:00
Úspěšný týden v divizi střed první ligy prožili hráči Poličky, kteří porazili první dva týmy soutěže a pokud budou ve svých dobrých výkonech pokračovat i nadále, můžou se vzhledem k menšímu počtu odehraných zápasů dále posouvat tabulkou. V divizi západ schytali dvakrát vysokoi porážku Warriors, kteří jsou v tabulce poslední. Ve středu s nimi uspěl Roller Storm B, v neděli Písek. Ten získal všechny tři body i sobotu proti Hořovicím, Jsmeinline se posunuli tabulkou díky výhře v Lovosicích.

Video: Další Capri-Sun turnaj se uskutečnil v Kladně

pondělí 20.05.2019, 17:00
V sobotu se na kladenském zimním stadionu uskutečnil další ze série turnajů Capri-Sun, kterého se premiérově zúčastnili nová mužstva z Prahy, mladíci Přerova absolvovali dlouhou cestu vlakem a dorazil také prezident ČAIL.

Statistické okénko po pátém a šestém kole Stilmat Extraligy

neděle 19.05.2019, 22:31
Nejvyšší soutěž inline hokeje má za sebou páté a šesté kolo, celkem se na kolbištích odehrálo devět zápasů, které přinesly skutečné gólové hody. V tabulce se na vedoucí příčce osamostatnili Prague Rats, na druhém konci tabulky jsou KANCI Uherský Brod, ti stále čekají na svůj vůbec první bod.

Další tři body pro Storm, ten porazil poslední Uherský Brod

neděle 19.05.2019, 20:25
Ani ve druhém nedělním zápase se nepodařilo Uherskému Bodu dojít si pro první body v letošní sezoně. Proti pražskému Roller Stormu sice vedl, pak ale domácí otočili skóre ve svůj prospěch a náskok už si udrželi. Hattrickem se o to zasloužil mladičký Miroslav Dani, na všechny góly mu navíc přihrál další mladý útočník Jan Kern.

Rats zůstavají neporažení, s přehledem si poradili s Uherským Brodem

neděle 19.05.2019, 19:39
Ve druhém nedělním duelu se domácí Prague Rats postavili proti Uherskému Brodu, který v letošní sezoně nezískal ještě ani bod. Nic se na tom nezměnilo ani po tomto utkání, ve kterém byl po celý průbeh horším týmem.