Archiv článků

Berounští medvědi potvrdili roli favorita a pokračují v boji o titul!

sobota 10.06.2017, 18:30
PRAHA 11 - Úvodní duel začali lépe hosté z Hradce Králové, kteří první čtvrtinu vyhráli. Následně však Beroun potvrdil roli favorita a nejlepšího celku základní části a po závěrečném hvizdu oslavil výhru 9:4. Druhé vzájemné utkání bylo rovněž v režii Medvědů, kteří ve druhé čtvrtině navýšili náskok o čtyři branky a díky výhře 11:4 se radovali z vítězství i podruhé. Po Černošicích tedy známé druhého účastníka Final Four. (Foto: Michal Toman)

Černošice jsou prvním účastníkem Final Four

sobota 10.06.2017, 17:25
ČERNOŠICE - Marek Loskot, to je nejen nejproduktivnější hráč Černošic, ale také strůjce prvního čtvrtfinálového vítězství nad Kladnem. Díky jeho čtyřem brankám udělaly Černošice důležitý krok k Final Four. V následném klání již domácí hráči měli komfortní náskok, avšak Kladenští nic nevzdali a v závěru zápasu se pokusili výsledek zdramatizovat. Vyrovnat sérii však nedokázali a padli i ve druhém utkání, tentokráte poměrem 9:12. (Foto: Tomáš Paulík)

Východní divize první ligy o víkendu rozehrává nadstavbovou část

pátek 09.06.2017, 19:20
Základní část divize Východ první ligy je u konce, týmy se tedy utkají o místa ve finálovém turnaji. Tento víkend bude k vidění první hrstka zápasů, které napoví o složení závěrečného turnaje, do kterého postoupí dva týmy z každé divize.

Juniorská extraliga má před sebou poslední kolo

pátek 09.06.2017, 19:14
Ambica extraliga juniorů se blíží ke svému konci, alespoň tedy její základní část. Pojďme se tedy podívat na to, co nás v závěrečném hracím víkendu základní části, ve kterém se rozhodne o složení Final Four, čeká.

Stilmat extraliga jde do čtvrtfinále!

čtvrtek 08.06.2017, 20:51
Osmifinálové série jsou již minulostí a plynule se tak přesouváme do čtvrtfinále nejvyšší soutěže. Nejlepších osm týmů se v sobotu utká o umístění ve Final Four Stilmat extraligy, pojďme si tedy shrnout, co nás čeká.

Zaznamená 1. liga změnu na postu nejproduktivnějšího střelce?

středa 07.06.2017, 16:33
Znovu je tu čas pro druhou nejvyšší soutěž inline hokeje, tedy 1. ligu, v rámci níž všechny fanoušky opět čekají velmi atraktivní souboje. Divize Střed nabídne hned dva hrací dny a pozadu nezůstane ani divize Západ, kde se dva hráči poperou o průběžné vedení v tabulce produktivity. Pojďte se tedy podívat, co Vás čeká. (Foto: Zlata Vostrá)

O víkendu se v mládežnických kategoriích dařilo nejvíce Kladnu

středa 07.06.2017, 12:02
Pouze na dvou místech se hráli mládežnické soutěže v uplynulém týdnu. Zápasy přípravky v divizi západ hostilo Kladno, utkání starších žáků, také na západě, se konala v Lomnici nad Popelkou. Týmy z východní části ve všech kategoriích měly volno a do hry se dostanou až o týden později.

Východní divize první ligy je u konce

pondělí 05.06.2017, 18:00
O víkendu byly na programu utkání všech tří divizí první ligy, tedy druhé nejvyšší soutěže. Poslední zápasy se již odehrály v divizi Východ, kterou definitivně ovládli hráči Reflexu Uherské Hradiště. V divizích Střed a Západ nás ještě čeká bohatý program, na sestavení dvojic pro play-off si tedy musíme nadále počkat.

Capri-Sun CUP pokračoval turnajem v Boskovicích

pondělí 05.06.2017, 18:00
BOSKOVICE - Na jihu Moravy pokračoval 27. května mládežnický turnaj Capri-Sun CUP. Ukázali se na něm opět hráči narození mezi ročníky 2008 a 2011. Po turnaji ve Zlíně, jenž se odehrál 13. května, tak byl boskovický turnaj druhým ze čtyř událostí této série.

Byly to dva vyrovnané zápasy, které jsme v závěru dokázali vyhrát, těší Zdeňka Karlíka

pondělí 05.06.2017, 16:33
Osmifinálová série mezi Zlínem a Hradcem Králové nabídla hodně napínavou podívanou. V obou duelech se rozhodovalo až v posledních čtvrtinách, a přestože Zlín dokonce ve druhém utkání po třetí části vedl, nedokázal sérii srovnat. Do čtvrtfinále se tak podívá Hradec Králové, který má před sebou vítěze základní části, Beroun. Souboj o čtvrtfinále okomentovali trenéři obou týmů, Ivan Tomaštík a Zdeněk Karlík.

Měli jsme o trochu více štěstí, říká po úspěšném osmifinále Jaromír Kverka

pondělí 05.06.2017, 16:01
Byla to nejvyrovnanější bitva, ze které jen vítěz postoupil mezi osm nejlepších. První osmifinálový duel vyšel domácímu Stormu, druhý zápas zase zvládlo bez problémů Brno. Došlo tedy na prodloužení, a jelikož se v deseti minutách navíc nerozhodlo, na řadu přišly i samostatné nájezdy. V nich byli úspěšnější Pražané, kteří tak postupují do čtvrtfinále, ve kterém se střetnou s Novým Jičínem. Osmifinálovou sérii hodnotí Jaromír Kverka ze Stormu a brněnský Zdeněk Kubica.

Víkend přinesl jen dva zápasy juniorů, výhru slavili Zlín a Nový Jičín

pondělí 05.06.2017, 14:01
Polovina juniorských týmů měla během uplynulého víkendu volno, hrálo se jen na hřišti Nového Jičína, který nejdříve přivítal Zlín a následně změřil síly s Uherským Brodem. Z vítězství se nakonec radoval Zlín a Nový Jičín, a tak všechny tři celky dostaly na stejný počet bodů, Zlín má však o dva odehraná utkání méně.

Osmifinále extraligy nabídlo napínavé bitvy i jednoznačná vítězství

neděle 04.06.2017, 23:57
Během víkendu se na čtyřech místech hrálo o místo mezi osmi nejlepšími týmy. Z postupu se v sobotu radovali hráči Olomouce, Kladna a Hradce Králové, ke kterým se v neděli přidal po nejvyrovnanějším sérii pražský Storm. Nejvíce se dařilo Olomouckým, kteří neměli s Uherským Brodem slitování a s klidem si zajistili čtvrtfinále.

Ačkoliv Brno zvládlo vyrovnat sérii, do čtvrtfinále neproklouzlo

neděle 04.06.2017, 17:55
PRAHA 11 - Neděle byla ve znamení posledního mini-souboje mezi týmy Roller Storm Praha a Mission Roller Brno. Dva vzájemné zápasy měly za úkol určit posledího čtvrfinalistu letošního ročníku Stilmat extraligy inline hokeje. Úvodní duel zvládli domácí s přehledem a zvítězili vysoko 8:2. Celek Brna však ukázal svou mentální sílu a v odvetném zápase, který následoval tři hodiny poté, vrátil svému soupeři vysokou porážku v poměru 6:1. Musely tedy rozhodnout nájezdy, které nakonec lépe zvládli hráči týmu IHC Roller Storm Praha a mohou se tak radovat z postupu. (Autor: Tomáš Paulík)

Mládežnické soutěže pokračují jen na západě, východní část má během víkendu volno

neděle 04.06.2017, 01:41
Do hry se během neděle dostanou jen starší žáci a přípravka v divizi Západ, ostatní hráči mají volno, a mohou tak užívat víkendu. Dohromady je na programu dvanáct zápasů, hrát se bude v Lomnici nad Popelkou a na Kladně.