Archiv článků

Asi jsme se dobře vyspali a měli jsme střelecké štěstí, hodnotí Nedvídek

pondělí 29.05.2017, 22:25
Během posledního víkendu vyhrál Hradec Králové nad Stromem 12:3. Z vítězného celku jsme vyzpovídali Lukáše Nedvídka, který svému týmu pomohl k výhře gólem a čtyřmi asistencemi. Mimo jiné prozradil, že v nadcházejícím play-off je hlavním cílem postup přes osmifinále. Na druhé straně jsme k videorozhovoru vybrali Jakuba Frodla. Ten nastoupil k prvnímu zápasu v sezóně za áčko a hned si připsal hattrick. Navíc byl jediným střelcem svého týmu, a tak věří, že si svým výkonem vybojoval místo v sestavě i pro vyřazovací boje.

Základní část ovládl Beroun, nejproduktivnějším hráčem znovu Loskot

sobota 27.05.2017, 23:47
Sobotním programem skončila dlouhodobá část Stilmat extraligy a na řadu přijde play-off. Do něj postoupí všech dvanáct celků, první čtyři hned do čtvrtfinále, zbytek bude bojovat už v osmifinále. Nejlepší výchozí pozici si zajistili berounští hokejisté, kteří za jedenáct zápasu nepoznali pachuť porážky. Mezi jednotlivci vynikali zejména Marek Loskot z Černošic a Petr Kafka z Berouna. První jmenovaný ovládl kanadské bodování, druhý se stal nejlepším střelcem.

Tři čtvrtiny se Beroun přetahoval s Hradcem Králové, pak ale rozjel kanonádu

sobota 27.05.2017, 20:55
S jistotou celkového vítězství v základní části nastoupil Beroun do posledního zápasu proti Hradci Králové. Šestatřicet minut se hrál téměř vyrovnaný hokej a Východočeši dokonce i vedli, do poslední části však vstupovali s jednobrankovou ztrátou. Medvědi nakonec nenechali nic náhodě a osmi góly během necelých devíti minut pojistili tři body.

Hradec Králové si poradil se Stormem, pěti góly zazářil Netušil

sobota 27.05.2017, 20:39
V posledním zápase základní části se na domácí půdě Stormu vůbec nedařilo, celkem jednoznačně nestačil na předposlední Východočechy. Královéhradečtí si v první polovině utkání vypracovali dostatečný náskok, který ještě lehce navýšili a s klidem si došli pro tři body. Domácím nepomohl ani hattrick Jakuba Frodla, který nastoupil poprvé v letošní sezóně.

Brno nezvládlo ani druhý domácí zápas dne, Kladnu podlehlo po přestřelce

sobota 27.05.2017, 20:11
BRNO – Druhý zápas prakticky ihned po zápase s Černošicemi absolvovali in-line hokejisté Brna, kteří museli v případě toho, že chtěli začínat osmifinále doma, zvítězit. Kladno však od úvodu bylo napřed a domácí museli stále dotahovat. Ve čtvrté čtvrtině však soupeři definitivě odskočilo na třígoólový rozdíl

Přerov zvládl klíčový zápas o čtvrtou pozici

sobota 27.05.2017, 19:56
PŘEROV - Přerovský tým v přímém souboji o čtvrtou pozici proti Olomouci dokázal ubránit těsné vedení 6:4 a zajistil si tak domácí prostředí pro čtvrtfinále.

Černošice uspěly ve vyrovnaném utkání proti Brnu až po samostatných nájezdech

sobota 27.05.2017, 18:08
BRNO - Utkání Stilmat extraligy mezi Brnem a Černošicemi bylo po celý zápas hodně vyrovnané a o vítězi se nerozhodlo ani po třiapadesáti minutách. Ke slovu se tak dostala dovednostní soutěž v nájezdech, ve které měli více štěstí hráči Černošic.

Přerov si v utkání proti Boskovicím s chutí zastřílel

sobota 27.05.2017, 16:09
PŘEROV - Utkání Stilmat extraligy inlinehokeje bylo v úvodních minutách hodně vyrovnané. Od druhé čtvrtiny se domácí hráči zlepšili v koncovce a zápas tak ovládli a dotáhli do vítězného konce. Přerov tak udržel před posledním zápasem naději na postup do první čtyřky, která by mu zajistila přímý postup do čtvrtfinále.

Mládežnické soutěže budou o víkendu pokračovat ve všech kategoriích

pátek 26.05.2017, 21:42
Na hřiště se během následující soboty a neděle dostanou starší žáci ve východní divizi, mladší žáci budou o body bojovat v obou divizích a v přípravce jsou na programu utkání také pouze ve východní divizi. Dohromady bude o víkendu k vidění 24 duelů. Jelikož se mládežnické soutěže konají formou turnajů, hrát se bude pouze na třech místech. Jednou v Černošicích a Olomouci, dvakrát pak ve Zlíně.

Hned 13 duelů nabídne víkendový program extraligy juniorů

pátek 26.05.2017, 15:25
Juniorská soutěž s názvem Ambica má před sebou další hrací víkend, který nabídne opravdu skvělou podívanou, v rámci níž borci na kolečkových bruslích skoro neslezou z palubovky. Udrží Uherský Brod první příčku? Sesadí Tobiáš Mrkvička ze druhé pozice nejlepšího střelce Romana Budila? Nejen na tyto otázky budeme znát po víkendu odpověď. (Foto: Zlata Vostrá)

Stilmat extraliga míří do finále!

čtvrtek 25.05.2017, 15:44
Nebojte se, nekončíme úplně. Je ale pravdou, že základní část aktuální sezony Stilmat extraligy inline hokeje spěje ke svému konci. Její poslední týden se odehraje v Brně, Přerově a Praze 11. Kdo z týmů si vylepší pozici a začne vyřazovací boje v domácím prostředí? Kdo si rozdělí pomyslné medaile v soutěži o nejvíce bodujícího hráče? To a mnohem více se dozvíme již v sobotu 27. května. (Foto: Zlata Vostrá)

Nejbližší program první ligy nabídne hned tři derby

středa 24.05.2017, 19:28
Už ve čtvrtek se ve dvou ze tří divizí odehrají první zápasy druhé nejvyšší soutěže tohoto týdne. Dohromady je na programu sedmnáct utkání a v každé z divizí se uskuteční i střetnutí mezi dvěma celky z jednoho města.

Nabitý víkend za sebou mají i mládežnické soutěže

úterý 23.05.2017, 19:00
Předposlední květnový víkend byl plný inline hokeje i u mládežnických kategorií. Další zápasy se odehrály v obou divizích starších žáků i přípravek, mladší žáci pak měli na programu zápasy pouze v divizi Západ.

První liga nabídla o víkendu další vydatné gólové hody

pondělí 22.05.2017, 22:16
Předposlední květnový víkend pokračovala také druhá nejvyšší soutěž v prvním hokeji. Na prvoligové scéně bylo k vidění napříč všemi třemi divizemi. K vidění bylo neskutečných 234 branek v patnácti zápasech, což činí necelých 16 branek na jedno utkání! Největší porci gólů nabídl duel mezi Olomoucí B a Hranicemi, jež skončil 20:5 pro hanácký celek

Ambica extraliga juniorů má za sebou další víkend, hrací kolo nabídlo tři utkání

pondělí 22.05.2017, 21:13
Během předposledního květnového víkendu pokračovala také Ambica extraliga juniorů, která v neděli 21.5. nabídla tři duely. Černošice po prohře na Kladně stále čekají na své první letošní body. To Přerovští in-line hokejisté se v neděli představila hned dvakrát v akci a v obou případech na domácím hřišti. Nejprve si poradili v nájezdech s Uherským Brodem, v následném klání však po přestřelce těsně nestačili na Zlín.