Capri-Sun Cup zakončí šňůru turnajů v Přerově

Série turnajů Capri-Sun Cup zakončí svou letošní pouť 16. červa v Přerově, kde se představí osm mužstev, program zápasů začíná v 11:00.

Capri-Cun Cup je turnaj podle dětských představ probíhající v sezoně 2018 na čtyřech stadionech, tři jednodenní turnaje má již za sebou, nyní ho čeká poslední v Přerově. Turnaj je určen pro hráče ročníků 2009 a mladší, výjimku mají děvčata ročníku 2008. Hraje se mini inline hokej se třemi hráči v poli a brankářem, hrací doba každého utkání je 2x 15 minut hrubého času, hráči střídají po jedné minutě. Po ukončení zápasu absolvuje každý hráč samostatný nájezd. Turnaj probíhá dvouskupinovým systémem, v každé skupině jsou čtyři účastníci a hraje se každý s každým. Maximální počet hráčů v mužstvu je 9 + 1, startovné bylo stanoveno na 2000 Kč za každé mužstvo mimo domácí. Každý hráč obdrží pamětní medaili a multipack dětských nápojů Capri-Sun.