Černošice si v zápase proti Stormu zastřílely a dostaly se do čela západní skupiny

Západní skupina o víkendu pokračovala pouze jediným zápasem, ve kterém Černošice přivítaly na své palubovce hráče Stormu. Domácí tým byl od prvních minut aktivnější a hlavně produktivnější, díky čemuž si dokráčel pro pohodlné vítězství 13:5.

Hráči Stormu se v souboji proti Černošicím nestačili ani rozkoukat a hned v úvodu prohrávali 2:0. V první minutě se prosadil domácí Petr Šinágl, o pár sekund později z druhé akce Daniel Kružík. Domácí byli aktivnější, své soupeře ve všech směrech přehrávali a s chutí si v utkání zastříleli. Klíčovými osobami prvního poločasu byli domácí Petr Kafka a Daniel Kružík, kteří zvládli za první část zaznamenat hatrick. Za hosty se naopak z jedné z mála šancí prosadil Šimon Slavíček. Černošice první poločas ovládly vysoko 10:1.

Druhá polovina už tak aktivní nebyla, domácí trochu zvolnili, hrálo se nám více na obě branky. Na obou stranách jsme viděli několik šancí, z kterých plynuly nádherné branky. Zápas se nám dohrál ve vysokém tempu a přinesl vysoké vítězství 13:5 pro domácí.

Černošice se díky odloženému souboji proti Rats dostaly o bod před své soupeře na první místo průběžné tabulky, Roller Storm je o skóre pátý.

03.06.2023 11:00| 5.kolo| Černošice| 30 diváků