Zlín otočil zápas proti Černošicím a vybojoval bronzové medaile

Třetí místo v letošním ročníku Stilmat extraligy vybojovali hráči Zlína, kteří otočili zápas proti Černošicím, když vyhráli 7:6

Utkání se rozjelo poměrně v poklidném tempu. Každý z týmů měl pár šancí, poprvé se rozvlnila síť však až v páté minutě. Černošice se dostaly do vedení zásluhou Aleše Chamráda. Po tomto gólu převzal herní iniciativu Zlín.

Příliš se mu však nedařilo, protože ze svého tlaku dokázal vytěžit pouze dvě střely do tyče. A tak hosté podruhé trestali. David Sem se s ničím nepáral, přejel půlku hřiště a příklepem prostřelil Hufa. Černošice tak vedly o přestávce o dva góly.

Druhá polovina patřila zcela zlínsým ďáblům. Ti snížili po individuální akci Petra Zámorského. A tento extraligový hráč se zasloužil i o vyrovnávací gól, když přihrál Janu Bartkovi. A Zlínu byl ještě lépe, když v 24. minutě získal vedení zásluhou Daniela Gazdy, na kterého navázal čtvrtým gólem Zlína Jiří Suhrada. Černošicím se následně podařilo srovnat zásluhou Robina Všetečky a následně vyrovnal Robin Malý.

A to nebylo vše. Černošice si dokonce uzmuly zpátky vedení zásluhou Robina Všetečky. Následně však zlínský Dominik Luža dal dva góly po sobě a vrátil Zlínu vedení! Následně stvrdil vedení Zlína skvělou individuální akcí Petr Zámorský. Černošice ještě dokázaly utkání zdramatizovat gólem Miroslava Dani, Zlín ale i tak zaslouženě dokráčel k bronzové medaili.

25.06.2022 16:00| O 3. místo| Kroměříž| 98 diváků