Černošice na úvod série vyhrály nad Rats na nájezdy

Inline hokejisté Černošic vstoupili do čtvrtfinálové série úspěšně, když na Nikolajce porazily 4:3 po samostatných nájezdech Rats.

První gól padl v 7. minutě, kdy se trefil Jan Kern po nahrávce Bezoušky.

Na další gól se čekalo do druhé půle, kdy se po minutě a třinácti vteřinách trefil Tomáš Rubeš, který využil nahrávky kapitána Bernada, a poté překonal bezmocného Frolíka. Za dvě minuty a devět sekund Rats vedly. Fiala našel úplně volného Petra Haška, jenž poslal neomylně puk za záda Frolíka. Ve 30. minutě se trefil Tvrzník, kterého našel přesnou nahrávkou Flynn. Po této brance šel Frolík střídat a do branky šel místo něj Ondrík. Ve 35. minutě pak domácí zachránila tyč. Ve 37. minutě využily Černošice přesilovku zásluhou Michala Bezoušky, který se po přihrávce Kerna trefil nad beton Michajlova. A v čase 36:53 srovnal Kafka, jenž se po nahrávce Bezoušky dostal do úniku a překonal Michajlova povedenou kličkou.

Prodloužení nerozhodlo, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy, ve kterých ten rozhodující proměnil Marek Loskot a vystřelil Černošicím vedení v sérii 1:0.

18.06.2022 16:30| ČF1| Nikolajka| 77 diváků