Černošice podruhé v řadě doma vyhrály, porazily Hořovice

Inline hokejisté Černošic zvládli druhé domácí v řadě, když ve středočeském derby porazili Hořovice 7:5. Hosté v závěru druhé půle třikrát skórovali, ale vyrovnat se jim nepovedlo.

První branka zápasu přišla v 6. minutě, když Jaroš našel domácího kapitána Robina Malého, který rychlou střelou prostřelil brankáře Zholudeva. V 9. minutě pak stálo při domácích štěstí, protože Komínek nastřelil tyčku Frolíkovy brány. V 10. minutě se domácí prosadili podruhé. Chamrád zavezl puk do útočného pásma, a pak ho předložil Matěji Jarošovi, jenž se trefil přesně do odkryté brány. Ve 13. minutě skóroval podruhé v utkání Malý, kterého našel povedenou nahrávkou Kafka. V 15. minutě využily Hořovice přesilovku poté, co přihrávku Davida Jindry proměnil v gól kapitán Daniel Čech.

Ze druhé půle uběhlo jen 40 vteřin a domácí přidali další gól. Chamrád krásnou nahrávkou našel Jana Kerna, který trefil odkrytou část branky. Ve 23. minutě navýšily Černošice své skóre, když se po samostatné akci prosadil Daniel Kružík. Stejný hráč pak skóroval podruhé ve 26. minutě po nahrávce Chamráda. Ve 33. minutě přišel gól Hořovic. Bareš si všiml na levém kruhu stojícího Jana Helikara, který poté zamířil přesně do levého horního rohu Frolíkovy brány. Ve 35. minutě skóroval ve vlastním oslabení Kern, který po přihrávce Malého uklidil puk do poloprázdné branky. Následovala dvouminutová pasáž ve které skórovaly třikrát hosté. Nejprve v čase 36:01 využil přesilovku Čech. V čase 37:08 zakončil rychlou souhru gólovou střelou po přihrávce Davida Jindry druhým gólem v utkání Čech. V čase 38:01 pak ještě skóroval Samuel Chrenka, jenž po nahrávce Berana tvrdou střelou propálil Frolíka. Vyrovnat už se hostům nepovedlo, a tak si Černošice připsaly další tři body do tabulky.

11.06.2022 11:00| 6.kolo| Černošice