Hradec si na Smíchově s chutí zastřílel, Hořovicím nadělil devět branek

V posledním zápase 3. kola Stilmat extraligy na sebe narazili hokejisté Hořovic a Hradce Králové. Nováček soutěže na zkušené hráče z Hradce Králové nestačil, ten si s chutí zastřílel a zvítězil 9:1.

Třiatřice sekund trvalo na zimním stadioně Nikolajka v Praze na Smíchově, než se měnilo skore. O nejrychlejší branku letošního ročníku se postaral Pavel Šimek, který jako první překonal Šimka v domácí bráně. Další dvě branky přišly na rozmezí šesté minuty, kdy se prosadili David Komárek a Filip Kuťák. Do konce prvního poločasu se prosadili ještě podruhé v zápase David Komárek a Filip Kuťák, po jedné brance pak Tomáš a Aleš Půlpán. Do šaten se po prvním poločase odcházelo za sedmibrankového vedení hradeckého týmu.

Druhý poločas se nám už jen dohrával z povinností, šancí nám ubylo, k vidění bylo dost nepřesností v zakončení. Přesto jsme se tří branek dočkali. Dvě branky hradeckého týmu přidali Kryštof Valkoun a Aleš Půlpán. Když už se zdálo že Mahdal udrží čisté konto, tak proti byl domácí David Jindra, který se dokázal prosadit dvacet sekund před závěrečnou sirénou.

Hradec zvítězil na Smíchově 9:1 a připsal si třetí letošní vítězství. V sezóně zůstal stejně jako vedoucí Rats neporažený. Oproti němu má ale odehráno o zápas méně. Hořovice zůstaly předposlední.

21.05.2022 16:30| 3.kolo| Nikolajka| 46 diváků