V II. divizi pokračovaly boje O POHÁR ČAILH

V neděli v Poličce pokračoval program II. divize O POHÁR ČAILH, po sérii šesti nedělních utkání sice zbývá odehrát ještě tři zápasy, ale již nyní mají jisté celkové vítězství hráči Chemipra Chrudim, kteří mají na svém kontě dvanáct bodů.

V prvním nedělní duelu se proti sobě postavili Jsmeinline a Eagles Chrudim, těm vyšel vstup do utkání, z čehož poté těžili a došli si pro poměrně hladké vítězství 11:4. Následovalo utkání domácí Poličky proti Písku, Rebels otevřeli skóre již po devatenácti vteřinách, na další branku se čekalo až do 14. minuty, kdy se zápas lámal, jelikož domácí vstřelili tři rychlé branky a Písek poté jen dotahoval. Chemipro potvrdilo roli favorita proti Hořovicím, po pomalejším rozjezdu zabralo a nakonec vyhrálo 9:1.

Eagles Chrudim zvládli i druhé utkání, Písek sice po půlhodině hry odmazal dvoubrankové manko, nedokázal toho ale využít k otočení vývoje zápasu. Eagles si poté vzali zápas zpět do svých rukou a zvítězili 6:2. Vyrovnaný a napínavý souboj se odehrál mezi Chemiprem Chrudim a Jsmeinline, kteří ve skupině o zlato ještě nevyhráli, ale povedl se jim vstup do utkání a po první čtvrtině vedli 2:0. Chemipro muselo zápas otáčet a nakonec vybojovalo těsnou výhru 6:5. Na závěr dne se utkala Polička s Hořovicemi, tento duel moc branek nenabídl, a to i přesto že za prvních sedm minut padli tři. Rebels se dvakrát povedlo srovnat a nakonec utkání skončilo 2:2.

21.06.202010:003JsmeinlineIHC Eagles Chrudim4:11
21.06.202011:303ILHC PísekIHC Rebels Polička4:7
21.06.202013:003HC Cvočkaři HořoviceIHC Chemipro Chrudim1:9
21.06.202014:303IHC Eagles ChrudimILHC Písek6:2
21.06.202016:003IHC Chemipro ChrudimJsmeinline6:5
21.06.202017:303IHC Rebels PoličkaHC Cvočkaři Hořovice2:2